29 січня 2014

22:09
Попереджувальний протест сьогодні відбувся біля Головного управління Міністерства доходів на Львівщині. Активісти влаштували пікет з метою запобігання втягнення даної інституції до конфліктів, які відбуваються в Україні.
16:52
Комітет Майдану Львівщини вдається до різних способів тиску на місцевих регіоналів. Так, вже більше місяця низка «народних месників Майдану» об’єдналась у групу «Економічний бойкот регіоналів». Під приціл активістів потрапив, зокрема, відомий на Львівщині бренд «Родинна Ковбаска» - м’ясні магазини місцевого регіонала Олега Барана блокували, «прикрашали» відповідними наліпками, розбили навіть кілька вітрин. Продавці в магазинах зізнаються – через антипропаганду серед львів’ян кількість покупців у «Родинній ковбасці» суттєво зменшилась.
16:30
Полтавська обласна рада вже п’ятий день поспіль перебуває під керуванням Народної ради. У приміщенні обласної ради тепер злагоджено діють медичний пункт, їдальня, сектори культури та прибирання, а головне – власне Народна рада, яка проводить постійний прийом громадян.
13:06
Колишній президент харківського футбольного клубу «Металіст» Олександр Ярославський вважає, що вболівальники мають повне право висловлювати свою політичну позицію, не використовуючи клубну символіку. «Якщо арбітр на полі, вибачте, «заряджений», з трибун кричать: «Суддю на мило!». Отож, якщо судді «заряджені» по всій країні, вболівальники мають повне право вийти на вулицю і сказати, що вони думають з цього приводу. Незалежно від того, що скаже їм керівництво клубу, ФФУ чи мер конкретного міста.
15:55
Народну раду ухвалили на Закарпатті рішенням понад 50 депутатів обласної ради (члени політичних партій «Єдиний центр» «Батьківщина» та «УДАР»). Також одразу було затверджено голову та склад виконавчого комітету органу – 30 осіб. На засіданні Народної ради також були присутні активісти ужгородського Євромайдану.
10:24
Вчорашній день у приміщенні Львівської облдержадміністрації та обласної ради завершився конфліктом з «шарпаниною» між представниками ВО «Свобода» та активістами Автономного опору. Щоправда після спільної наради сторонам вдалось врегулювати конфлікт.