Шляхетна геральдика

14:36
Об'єктом нашого дослідження є герб італійської родини Tornabuoni, що походить з Флоренції. Герб з мармору, який у 1905 р. було отримано у якості подарунка для скульптурної експозицїї берлінського Музею Bode, було атрибутовано кінцем XV ст.
13:15
Об'єктом нашого дослідження сьогодні буде герб італійської родини Pisani, що походить з Венеції. Як вказано в описі до герба з вапняку, який у 1900 р. був придбаний для скульптурної експозицїї берлінського Музею Bode, його атрибутовано до періоду "після 1400 р."
12:22
Ця історія про двох Генріхів зі шляхетної родини, де чоловікам протягом 8 століть давали ють одні і ті самі ім'я. Як кажуть — на честь очільника Священної Римської Імперії, за часів якого їх рід отримав привілегії, що надавалі їм ще 150 років тому той самий статус, що мали королі Баварії чи Прусії.
22:21
Шляхетний рід, що подарував свту не лише Людовика з провінції Вінченца (регіон Венето) чи графів Скандіано (провінція Реджо-Емілія в Емілії-Романьї), але й християнського святого Каетана (італ. Gaetano) Тієнського (1480-1547), який разом з єпископом Джованні Петро Карафою (майбутнім Папою Павлом IV) заснував орден театинців.
23:18
Геральдичний художник, який створив Запрошення на коронацію короля з королевою, надихався середньовічними книгами і гобеленами, а також мотивом «Зеленої людини». Він присягнув берегти зміст проєкту в таємниці навіть від своєї матері.