Хто ми є

Четвер, 12 вересня 2019, 15:17
Медіапроект «Справжня Варта» було створено у 2006 році групою журналістів з метою забезпечення однойменної громадської ініціативи на місцевих виборах.

Хто ми є 
Ми від самого початку виступали за суспільний контроль діяльності всіх гілок влади, опозиції, правоохоронних органів і великого бізнесу. Нами було організовано громадські слухання з приводу підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, круглий стіл на тему «Збереження української культурної спадщини», результатом якого стало звернення до місцевої влади з приводу критичної ситуації з пам'ятниками в місті.

Разом з активістами громадської організації «Міська Варта» ми брали участь у підготовці фестивалю сучасного мистецтва «ZEX», а також святкуванні «Дня Незалежностi з Махном» в Гуляй-полі, тощо, провели акції «Похорони звалищ» (проблема з утилізацією твердих побутових відходів), «Ми страйкуємо!» (протест проти неправомірних дій відносно мiсцевих журналістів), брала участь у вшануванні роковин подвигу Героїв Крут та дня народження Романа Шухевича.

З 2009 року інформаційний ресурс «Справжня Варта» входить до мультирегіональної мережі міських порталів у форматі city news & entertainment. Він є опозиційним до чинної влади, але не відбиває поглядів окремих політичних або громадських організацій. Свою місію ми вбачаємо у поширенні інформації про суспільно-політичне та культурне життя, з особливою увагою до діяльності політичних, громадських, творчих, релігійних та інших організацій регіону.

Чого ми прагнемо
Бути інформаційним майданчиком для всіх патріотів України.
Опанувавши інформаційну нішу патріотичного інтернет-ресурсу на Сході України, «Справжня Варта» планує просуватись у трьох напрямках.
З одного боку, проект буде надалі поширюватись на Сході – за межі Слобожанщини, створюючи власні корпункти у Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, на Донбасі та згодом - в Криму.
З іншого боку, на базі львівського хабу будуть відкриті корпункти по Західній Україні (Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький) та Закарпаттю.
Врешті решт, у 2019 році ми видкриємо офіс у Києві.

Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання, судження, думки, інтерпретації фактів, помилкову або неправдиву інформацію в авторських матеріалах, коментарях і заявах. Але ми завжди готові опублікувати спростування, якщо воно буде обгрунтованим і зрозумілим.

Зміст матеріалів, опублікованих на правах реклами, повністю залишається на совісті їх подавачів.
Ми залишаємо за собою право вносити зміни і доповнення в дані правила на свій розсуд.
Усі матеріали публікуются виключно державною українською мовою.

Сайт «Справжня Варта.Схід» входить до медіа-групи «Дозори»: 
«Справжня Варта.Захід»«Столичный Дозор»«Восточный Дозор»«Южный Дозор»«Дозор Неделя»«Одесский Курьер», etc

 

Контакти редакції
email: info@varta.com.ua
Редактор – Євген Сюч-Солдатенко
тел. (095) 364-63-54

Шеф-редактор – Ростислав Касьяненко

Адреса для листування:
79060, Україна, Львів, вул. Наукова, 64/29

Контакти з питань реклами, PR та інформаційного партнерства:
тел. (067) 573-73-25
email: pr@varta.com.ua

 

comments powered by HyperComments