Варта Баварії

09:08
Спорт у політиці чи політика у спорті – вирішувати вам. Але коли кажуть, що спорт поза політикою, це суцільне лицемірство.
00:02
Цей матч був доленосним для збірної України, тому що команді треба було тільки перемогти, щоб зайняти першу сходинку в групі Е, а нічия чи програш ставили крапку на участі команди у Євро-2024. Як кажуть «пан або пропав».
08:57
Сьогодні українська спільнота в Німеччині продовжує свої активності в дні матчів української збірної, змінивши Мюнхен на  Дюссельдорф. Саме тут 21 червня відбудеться матч проти збірної Словаччини. І саме сіюди переїзжає інсталяція з харківського стадіону «Сонячний».
12:35
Муніципалітет Мюнхена дозволив публічний перегляд матчів Євро-2024 під відкритим небом, враховуючі шумові обмеження. Це рішення надало фанатам футболу можливість насолоджуватися атмосферою турніру до пізньої ночі.
22:00
Ми повинні бути впевнені, що навіть через війну права моїх колег з опозиції в українській Верховній Раді не порушуються, вважає депутатка Європарламенту Віола фон Крамон (Viola von Cramon).
12:33
Після Мюнхенської безпекової конференції, яка вже протягом останніх 60 років збирає вершки політичної та безпекової галузей з усього світу, здавалося б, берлінське Café Kyiv не мало б чимось вразити. Втім конференція цього року побила усі рекорди. здається, в кінотеатре Coliseum нічого надзвичайного. І Урсулу фон дер Ляйен, і Володимира Клічка, і Олексія Макеева можна було зустріти на панелях та в кулуарах ювілейної MSC2024. Втім, Берлін, справді, вразив: не мало би бути
22:41
Панель “Foreign Information Manipulation as a National Security Threat” під час Deloitte-лаунжа на Мюнхенській безпековій конференції зібрав справжню плеяду зіркових спікерів.
16:06
Сучасні бойові дії російських збройних сил в Україні несуть для Євросоюзу реальну загрозу розширення географії війни на територію Східної Європи. Проте щодо таких перспектив Кремль попереджав ЄС у своєму ультиматумі ще в грудні 2021 року.
15:08
В Українському Вільному університеті за участі академічної спільноти київського Університету ім. Бориса Грінченка відбулася презентація двох історичних книг: про кордони козацької України та російських фашизм.
10:28
22 лютого ц.р. на запрошення Ради магістрантів та докторантів Українського Вільного Університету свій творчій вечір в УВУ проведе український поет, прозаїк та драматург Олександр Ірванець.