6 січня 2014

22:52
5 січня в незалежному культурному центрі "Indie" (Харків, вул. Чернишевська, 4/6) відбувся поетичний вечір Світлани Поваляєвої та Іллі Рісенберга. На зустрічі з харків'янами автори не лише читали власні вірші, але й ділилися думками щодо останніх подій в країні.
20:15
В областях України учасники протестів готуються до першого загального з’їзду Євромайданів, який запланований на 11 та 12 грудня у Харкові. Кожен Євромайдан мають представляти не більше трьох осіб, а від Києва — очікуються по 3 особи від кожного сектора. При тому організаторами встановлено, що члени парламентських партій як делегати з’їзду вітатися не будуть. Щоправда, за кілька днів до харківського зібрання відомо про обрання делегатів лише у кількох областях.
19:51
Сьогодні, 6 січня, у Львові на площі Яворського урочисто встановили Різдвяного Дідуха. Традиційно церемонія розпочались з різдвяної ходи центром міста музичних колективів, священиків та охочих львів'ян і гостей міста. А зразковий дитячий фольклорний ансамбль пісні «Джерельце» та муніципальний хор «Гомін» розважали їх колядою та віншуванням.
15:39
У нашій країні часто кажуть, що від жебрацтва і тюрми зарікатися не можна. За кордоном такої мудрості не розуміють, проте приказка залишається в Україні дієвою і актуальною. Можна довго дискутувати, чому саме так відбувається, а можна просто подивитися в очі вихованцям Самбірської виховної колонії і зрозуміти народну мудрість.
11:46
На вулицях Львова та Києва з’явились сотні портретів людей, які стояли на Євромайдані. Таким чином митці намагаються показати владі, що українець це не "галочка" в бюлетені, а особистість.