БЛОГИ

08:38
Мера Львова Андрія Садового прийнято вважати майстром інформаційно-маніпулятивних технологій
12:45
На минулий вік-енд львів’ян щиро потішила новина про головного комунальника міста – начальника управління житлового господарства міськради Юрія Гольця. 
21:43
Головні атрибути кожної держави – це її прапор, герб та гімн. Неоімперія Росія також їх має. Але чи такі вони вже «ісконно русскіє», як вважають росіяни. Не забуваючи, вказувати на свою винятковість.
18:25
У другій частині пропоную розглянути, як історики оцінюють спадок Київської Русі. Які державні утворення на уламках першої української країни вважають правонаступницею.
18:26
Завжди українцям нав’язували родинні зв’язки із росіянами. Ніби український та російський народи – братні. Та дослідження істориків свідчать дещо про інше. Зокрема, такі науковці, як Леонід Залізняк та Валерій Бебик, говорять, що «рідність» народів надумана.
12:00
Львівські журналісти продовжують оприлюднювати інформацію про бізнес-активи регіоналів. Цього разу під пильну увагу журналістів потрапила фракція Партії регіонів у Львівській обласній раді та керівники районних організації ПР Львова.
14:04
Депутати Львівської обласної ради вирішили легітимізувати опанування протестувальниками приміщення обласної держадміністрації. Задля цього зібралися 25 січня на позачергову сесію у кількості 73 «багнетів», до яких долучилося 70 депутатів з міської ради. Себто, мала місце спільна сесія. Зрозуміло, що не прибули представники Партії регіонів. Натомість, на подив, немов би сонце зійшло – вшанували сесійний зал своєї присутністю депутати від «національно-демократичної» та «правоцентристської» фракції УНП (які при вирішенні принципових питань або не голосують, або, переважно, всі гуртом зазнають якихось таємничих життєвих труднощів, котрі перешкоджають їм з’являтися на засідання).
20:50
Як тільки 9 грудня у Львові пролунав заклик до бойкоту товарів та торгових марок, що належать діячам Партії регіонів, як тільки перші наліпки з написом «Обережно! Власник-регіонал!» прикрасили вітрини «OKСІ банку» (власник Олег Баляш) та крамниць «Родинна ковбаска» (власник Олег Баран), а пікет постояв біля гіпермаркету «Епіцентр» (власники – київське сімейство Герег), здійнялася ціла інформаційна контркомпанія.
12:59
Розбиті шибки, перекриття дороги, використання піротехніки в натовпі та написи на сіті-лайтах: «Я не піду з майдану до відставки Януковича» - це не повний перелік «страшних» злочинів вчинених під час мітингів на підтримку Євромайдану. Загалом за фактами правопорушень, які були виявлені під час проведення масових заходів на території області на підтримку євроінтеграції правоохоронці Львівщини розпочали вісім (!) кримінальних проваджень.
17:04
Початок акцій протесту у Львові проти зміни зовнішньополітичного курсу України з Брюсселю на Москву збігся з відродженням дещо призабутих від 2004 року методів протидії їм, а саме провокацій. Зрештою, генерал Сало повернувся, повернулися і старі, відпрацьовані методи. Особисто Сало, як завжди, відхрещується навіть від будь-яких крамольних (з точки зору громадськості) намірів, не те що дій. В перший ж день він заявив, що вважає - львів'яни не повинні проводити акції протесту.