БЛОГИ

22:47
Львівський УДАР, на жаль, не часто тішить львівську публіку чимось, вартим уваги. Проте остання неділя місцевим репрезентантам Віталія Кличка, безумовно, вдалася. Цієї неділі у Львові на площі перед пам'ятником Тарасові Шевченку відбулося масштабне дійство, яке, на думку організаторів, повинно було осоромити всіх противників (або ж просто недбалих) євроінтеграції України, та задекларувати її всенародну підтримку. А саме – віче!
15:19
Як відомо, 12 листопада Львівська обласна рада має розглядати питання про недовіру голові Львівської ОДА, генерал-майорові міліції Олегові Салу. Одночасно набирає обертів громадський рух «Очистимо Львівщину від Сала!» – у соцмережах з’явилися відповідні сторінки, до яких долучаються прихильники, у місті розповсюджують листівки із зображенням одіозного губернатора і написом «Чому українці у Львові давно не люблять сала».
18:15
Якщо не заглиблюватися в цю історію, інформаційне повідомлення стосовно неї могло б обмежитися стислим викладом: «стурбовані правами тварин громадяни сигналізували – міліція відреагувала; тварини (птахи) врятовані – зловмисників очікує справедливе покарання, крапка». Але насправді все набагато складніше і цікавіше. Якщо придивитися і поставити певні запитання. Навіть без найменшої надії почути на них відповіді.
14:04
Багатомільйонна аудиторія спостерігала за матчем національної збірної України з футболу і очікувала таки перемоги. Але тренерський штаб збірної був зовсім на іншій хвилі, ніж уся футбольна Україна. Чому так сталося?
18:14
Вочевидь оклигавши після невдалого дебюту в ролі «польового бійця» під стінами Київради 19 серпня, екс-командир Львівського «Фронту змін» Степан Кубів вирішив надалі вовтузитися довкола посади начальника обласного виборчого штабу «Батьківщини» на майбутніх президентських виборах.
14:01
Святкування 1025-ї річниці хрещення Русі, яку історики називають Київською, розпочнеться 20 липня у Москві. Так анонсували із червонокам’яного укріплення Білокам’яного міста. Саму ж ідею проведення урочистостей у столиці РиФи запропонував Московський патріарх Кіріл. Виникає питання: чому святкування прийняття християнства людьми Русі відбуватиметься у місті, якого на той час навіть не існувало?
13:59
Покликання журналіста – викривати брехню і нести крихту правди в народ. Але чи потрібна ця правда власне реципієнтові?
13:54
Чи може називатися людиною істота з набором хромосом у 23 пари? У сучасному світі цього, швидше за все, замало. Тому що, окрім задоволення природних, базових потреб, людина сьогодення має дотримуватися й різних моральних та етичних норм та правил. Бо саме завдяки моральності Homo Sapiens живе в суспільстві з усіма його благами й перевагами. І завдяки цьому людство відрізняється від тваринних популяцій на тому чи тому ареалі.