надійне джерело |
4654 днi тому
2692
надійне джерело |
4654 днi тому
5425
надійне джерело |
4654 днi тому
1851
надійне джерело |
4655 днiв тому
2343
надійне джерело |
4655 днiв тому
3483
надійне джерело |
4655 днiв тому
1985
Усі новини
12:37
Через величезну кількість дзвінків від мешканців, власників ресторанів, кнайп та готелів водопостачання центральної частини Львова відновили на два дні швидше запланованого терміну. Адже через відсутність води могла суттєво постраждати туристична галузь, яка є пріоритетною у Львові. Тож міському водоканалу довелось залучити майже сотню людей, які безперебійно працювали майже добу.
10:15
У Львові презентували підручник з історії України, який "не містить білих плям і висвітлює предмет об'єктивно". Авторами його є група авторитетних істориків, які за висловом модератора презентації Михайла Гулущака, написали посібник, що містить дані, відмінні від аналогічної книги Дмитра Табачника.
10:35
Основну і тренувальну базу для Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року у Львові будуватиме компанія «Альтіс-холдінг». Першу вже будують, а другу мають почати вже наступного тижня.
01:24
AMINA VISHNEVSKAYA – молодий талановитий дизайнер, що презентував власну колекцію одягу весна/літо 2013 на Lviv Fashion Week. У колекції постав образ сильної, самодостатньої жінки, яка попри все залишається жіночною.