12 листопада 2013

23:19
У рамках святкування 50-річчя Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» 11 листопада 2013 року в Актовій залі ЛНУ ім. Івана Франка презентували книгу „ Черемошу хвилі грають”. Книга присвячена історії та діяльності Народного ансамблю пісні і танцю „Черемош”. Видання праці приурочене до 50-річного ювілею колективу.
17:50
Львівський вуличний університет – новаторський освітній проект, мета якого поширювати знання, не залежно від установлених правил, шаблонів і догм. Увібравши у себе найкращі традиції, ідеї та принципи освіти «локальної», вуличний університет кожного разу стає ініціатором непересічних подій та цікавих зустрічей.
18:34
Сьогодні, 12 листопада, опозиційні депутати Львівської обласної ради готувалися дати рішучий бій новому губернатору, одіозному генералові Салу. Щоб підтримати їх бойовий дух, ще до початку сесії під стінами ради зібралися громадські та партійні активісти. Відповідно, у подвір’ї ради (за сумісництвом – і облдержадміністрації) заздалегідь накопичилися значно чисельніші сили міліції та «Беркуту» - головна і надійна опора, гвардія Олега Сала.
17:09
Сучасне мистецтво потребує розуміння, а отже, володіння бодай елементарними знаннями у галузі філософії, психології (психоаналізу), історії. З іншої сторони, сучасне мистецтво – явище, переважно, емотивне, а не раціональне, тому споглядати його цікаво як знавцям, так і пересічним глядачам. Те, що це справді цікаво доводить Міжнародний Осінній Салон «Високий Замок - 2013».
16:54
Вони так пристрасно прагли, та не змогли. Щоб вигнати нового губернатора Львівщини обласним опозиціонерам забракло шести голосів. Політичні партії, які так яро декларували про неприпустимість такого нахабного призначення Президента, підібгавши хвости втекли з сесійного засідання не залишивши по собі навіть дрібного коментаря журналістам. Врешті, що коментувати? І так все зрозуміло – треба шукати щурів ласих на сало серед своїх. От тільки як – не зрозуміло. Голосування ж таємне…
13:24
Сьогодні, 12 листопада, активісти громадянського руху «Відсіч» та студентського братства Львівщини вийшли на акцію протесту під Львівською обласною радою проти роботи новопризначеного голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Сала. Окрім них, на пікет проти одіозного чиновника зібралися представники партій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та УДАР.
01:06
У рамках проекту „Літературний листопад” днями відбувся творчий вечір, присвячений творчості молодих літераторів. У приміщенні Музею Ідей Наталя Матолінець та Павло Коробчук декламували власні поезії та спілкувалися зі слухачами.
21:12
Хоч як відверто призначення генерал-майора міліції Олега Сала губернатором Львівщини прокоментувала Ганна Герман («одне з найбільш вдалих кадрових рішень, які тільки можна було зробити стосовно Львівщини», «зможе навести порядок»), реакція місцевих політиків, депутатів обласної ради виявилася доволі млявою. Питання про недовіру вноситимуть у порядок денний чергового засідання сесії 12 листопада.