14 листопада 2013

22:35
До Львова завітала зірка французької журналістики – Ів Аньєс. Репортер прибув на запрошення Школи журналістики Українського католицького університету (УКУ) та за підтримки Французького інституту. Вранці журналіст зустрівся зі студентами, а ввечері - з львів'янами у книгарні „Є”, щоб порозмовляти.
22:14
Україна офіційно подала заявку на право проведення XXIV зимових Олімпійських ігор у Львові. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.
19:57
Перший віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко написав заяву на звільнення за власним бажанням. І саме він, як не що давно повідомляли у ЗМІ, був ініціатором жорстких санкцій збоку ФІФА щодо «Арени Львів».
18:10
Півзахисник львівських «Карпат» Валерій Федорчук розповів про настрій нашої національної збірної перед матчами проти збірної Франції. Також він запевнив, що готовий допомогти збірній України вже у найближчому матчі.
15:25
Як донести ідею до пересічного глядача? Як змусити його задуматися про проблеми, що існують навколо, забувши про щирий український принцип «моя хата скраю»? Як проаналізувати сучасні події і осмислити їх по-новому? Відповіді на ці запитання дає виставка Клауса Штека «Нічого не вирішено», яку презентує у Львові Форум видавців.
13:13
Залишилося кілька днів до вирішення фундаментального для кожного українця питання: приєднання до Європейського союзу. І якщо останній рік Україна успішно рухалася до підписання цієї угоди, то нині виникають великі сумніви щодо того, чи приєднається наша країна до Європи. Не дочекавшись чітких заяв від уряду і рішення щодо євроінтеграції, львівські громадські організації починають бити на сполох, організовуючи масштабну акцію протесту «Наш дім – Європа!».