ФОТОПОГЛЯД

04:51
У Львові розпочалося IV Міське свято Сиру і Вина, на якому можна довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, відвідати ярмарок, забави, конкурси, концерти музичних колективів та звісно ж скуштувати сиру та вина.
04:48
На львівському сувенірному ринку «Вернісаж» відбулася мистецька акція обміну фотографіями під назвою «Сушка». Будь-який фотограф міг продемонструвати свої роботи, вивісивши їх на мотузки за допомогою білизняних прищіпок. Звідси походить і назва акції - «Сушка». Залишаючи «сушитися» свої фотографії можна забрати будь-які інші. Фото власного авторства підписуються, або залишають на звороті координати для зв'язку.
04:00
33-ій Ukrainian Fashion Week, як і минулорічні, намагався довести, що мода в Україні існує. Представляємо вашій увазі фото найсміливіших, найпомітніших та найоригінальніших нарядів українського тижня моди. Особам зі слабкими нервами не дивитися!
05:26
Щодоби зі Львова вивозять близько 500 тонн сміття і 5-та частина з нього – це пластикові пляшки. Зокрема, підприємство AVE Львів за місяць назбирує близько 30 тонн пляшок у літній сезон і 15 тонн у зимовий. Після чого, ці пляшки відсортовуються та здаються на переробку. Проте львів’яни не завжди викидають їх у спеціальні контейнери для сміття. Відтак, молоді активісти з громадської ініціативи "Львову личить зелене" влаштовують для школярів екскурсії на сортувальне підприємство, де дітям розповідають як правильно викидати сміття.
15:48
На площі Ринок у Львові відбувся перший в Україні Фестиваль піци. Гостей свята чекали дегустація мега-піци, дитячі майстер-класи, конкурси з призами, томатні бої, та виступи піца-акробатів. Фестиваль розпочався дегустацією величезної мегапіци, розміром 3,6 на 2,4 метра, яку безкоштовно міг спробувати кожен охочий. Вона була виконана у кольорах Італійського прапора.
12:32
Учасники міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев на вулиці - 2013» пройшли урочистою карнавальною ходою центром Львова, підпалюючи різнокольорові димові шашки та б’ючи в барабани. Загалом за 4 дні фестивалю 12 театрів з України, Білорусі, Португалії та Польщі показали львів’янам 18 вистав.
14:54
У галереї «Melanka Art» відкрилась виставка двох львівських художників – Галини Дудар та Олекси Миська «Львівські мініатюри». В основі робіт авторів лежать львівські та жіночі мотиви, виконані у техніках розпис по шовку та гарячої емалі.
17:53
У Львові на площі Ринок у межах VІІ Міського свята «На каву до Львова» стартував ярмарок кави, де всі охочі можуть спробувати та придбати каву різних видів та сортів, кавові коктейлі і гарячий шоколад. Також в рамках свята проходить ІII Західноукраїнський Чемпіонат Баріста та багато інших кавових атракцій.
00:26
У галереї Благодійного фонду Гері Боумена у Львові відкрилась персональна виставки творів відомого живописця та скульптора Олександра Сухоліта. Мистецтвознавці кажуть - сьогодні Олександр Сухоліт вже легенда. Адже його вплив на художнє середовище України важко переоцінити – роботи Сухоліта вважає за честь презентувати Національний художній музей України. Але, не зважаючи на статуси й популярність, у своїх малюнках та скульптурах художник залишається так само відкритим, дещо наївним, лаконічним і максимально щирим.
20:48
21-22 вересня у Львові проходила міжнародна виставка-конкурс моделей військової техніки “LvivScaleModelsFest 2013”, в якій взяли участь майстри як з України, так і з Польщі, Росії, Чехії та Білорусі. Виставка була присвячена масштабним моделям військової техніки – сухопутної, морської і авіаційної у різних масштабах.