ФОТОПОГЛЯД

16:24
Начальник міського управління міліції Львова Сергій Зюбаненко поспілкувався із блокувальниками частини внутрішніх військ №4114 на вул.Стрийській та закликав їх не порушувати громадський порядок і закон. А також – передавати міліції порушників. Окрім цього, за його словами кримінальне проваждення відносно блокування частини відкрито лише по факту і наразі жодних допитів активістів ще не було.
23:14
У Львові триває блокування активістами Євромайдану внутрішніх військ, яким не дають виїхати на Київ для придушення демонстрацій. Зокрема, біля кожного виїзду з військової частини № 4114, що на вулиці Стрийській чергують по декілька десятків людей та вже навіть звели невеликі барикади.
16:27
До свята Соборності України харківський осередок товариства «Просвіта» організував літературно-музичний вечір. 18 січня в актовому залі відомої в країні бібліотеки імені В.Г. Короленка самодіяльні митці виконували популярні фольклорні та естрадні твори, читали вірші.
23:10
19 січня харківський Євромайдан приймав київських гостей з творчого об'єднання «Остання барикада» . На імпровізованій сцені коло пам'ятника Тарасу Шевченку виступали рок-гурт «Телері», поети Артем Полежака та Олександр Демченко. Артисти зустріли теплий прийом, а от засновнику і керівнику «Останньої барикади» депутатові Олесю Донію довелося виправдовуватись за своє нещодавнє голосування у Верховній Раді разом з регіоналами і комуністами.
16:20
19 січня в день свята Богоявлення Господнього на площі Ринок у Львові відбулося загальноміське освячення води за участі духовенства різних християнських конфесій. Цього року чин освячення води очолило духовенство УГКЦ. Богослужіння провів Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор Возьняк.
15:16
На Євромайдані у Львів відбувся парад «касок і марлевих пов’язок». У такий спосіб львів’яни протестували проти новоприйнятого закону, який передбачає заборону масок та касок під час пікетів.
22:01
У Львові декілька десятків автомобілістів організували місцевий авто майдан, в знак протесту проти законів, які прийняла Верховна Рада вчора, 16 січня. Нагадаємо, відтепер законом заборонено рух в автоколонах з більш ніж 5 авто без узгодження з МВС. Львівські автомайданівці проїхались від Високого Замку до центру міста, де зробили декілька кіл проспектом Свободи.
12:39
На площі Ринок у Львові виникла бійка між представниками ВО «Свобода» та активістами організації «Автономний опір». Конфлікт виник під час пікету проти забудови на вулиці Озаркевича 4а. Зокрема представники «Свободи» намагалися перешкодити встановити «Стовпа ганьби» біля Львівської міськради, на якому було вивішено портрети депутатів-свободвців, які голосували за забудову на вул. Озаркевича, 4а.
17:20
У Львові відкрилася четверта загальноміська виставка мікроакваріумів, на якій представлено 18 авторських акваріумів, об’ємом 15-30 літрів. Також вперше на виставці можна побачити мініатюрні види риб для нано-акаваріумів: мікрорасбори, неони, гупі ендлери, коридораси пігмеї. Оглянути мікроакваріуми можна в приміщенні міського дитячого еколого-натуралістичного центру на вул. Кубанська, 12. Вхід на виставку безкоштовний.
23:44
14 січня у місті Вашківці (Вижницький район, Чернівецька область) на Хрестовій дорозі щороку проходить святковий карнавал Вашківецька Маланка, після якого учасники дійства їздять на автомобілях по місту під музику, співають, танцюють і веселяться. За традицією, у Переберії (переодяганні) приймають участь виключно чоловіки. А увечері учасники фестивалю традиційно топлять злих духів в річці Глибочок, тобто купаються в крижаній воді.