ФОТОПОГЛЯД

14:14
У Львові євромайданівці пікетували управління СБУ. Кілька тисяч осіб із львівського майдану, скандуючи гасла з вимогою припинити репресії, пройшли містом. Також відбулося пікетування Львівського відділення Укрпошти, керівник якого Василь Веселий начебто забороняє працівникам навіть в обідню перерву йти на Майдан.
02:51
У приміщенні Львівського палацу мистецтв у рамках проведення благочинної акції «Миколай про тебе не забуде» відбулося урочисте відкриття «Фабрики святого Миколая», яка вже 13 років поспіль дарує щастя тим, хто його потребує. Впродовж тижня на фабриці працюватимуть близько 700 помічників святого Миколая. На Фабриці святого Миколая радо приймуть іграшки, солодощі, канцелярські вироби, дитячі книжки. Подарунки потрібно принести до 17 грудня.
01:00
Основним завданням львівського Євромайдану на наступні дні визначили мобілізацію людей, аби замінити тих, хто зараз відстоює права народу в Києві.
22:32
Сьогодні у Львові тисячі студентів зібралися на площі перед пам’ятником Т.Шевченку та влаштували масштабний флеш-моб у знак протесту проти переслідування активістів Євромайдану. Молодь заклеювала собі стрічками рот і дружньо присівши тримали руки за головою, немов при затриманні міліцією. А після цього всі одночасно вставали і скандували гасло «Студент за студента!».
03:36
В рамках акції «Миколай про тебе не забуде» центральною частиною Львова пройшов святковий парад «Я помагаю Миколаю!». Помічники Миколая, вбрані у спеціальні святкові костюми, пройдуть святковою ходою за маршрутом від Львівського палацу мистецтв до Львівського оперного театру проспектом Свободи та назад до площі Ринок.
02:45
Віче на площі перед пам'ятником Т.Шевченку у Львові 8 грудня, яке проводилось у підтримку київського "Маршу мільйона", зібрало за різними оцінками 15-20 тисяч людей.
18:58
Сьогодні невідомі групи радикалів у масках під вигуки «Слава нації - смерть ворогам» та «Україна - понад усе» завалили пам'ятник Леніну на бульварі Шевченка у Києві. При цьому, оргкомітет Євромайдану закликає не піддаватися на провокації.
21:42
Сьогодні, 6 грудня, у У День Збройних сил України вулицями Львова пройшла «Хода миру» до якої закликали приєднатись майбутніх призовників та студентів, а також їхніх матерів, дружин, доньок та взяти із собою по одній червоній троянді. Учасники ходи хочуть привітати всіх військовослужбовців та передати їм звернення, щоб вони не сприймали свій народ як агресора.
04:06
Цього дня на Євромайдані у Львові дещо тихіше ніж у попередні дні. Проте, незважаючи на холодну погоду, львів’яни зовсім непланують розходитись.
02:48
неподалік львівського Євромайдану з'явився цікавий арт-об'єкт - споруда із стільців, зв'язаних між собою, що символізує внутрішню соціальну структуру та ієрархію держави. Зверху організатори обіцяють поставити червоний стільчик, облитий штучною кров'ю.