ФОТОПОГЛЯД

02:45
Віче на площі перед пам'ятником Т.Шевченку у Львові 8 грудня, яке проводилось у підтримку київського "Маршу мільйона", зібрало за різними оцінками 15-20 тисяч людей.
18:58
Сьогодні невідомі групи радикалів у масках під вигуки «Слава нації - смерть ворогам» та «Україна - понад усе» завалили пам'ятник Леніну на бульварі Шевченка у Києві. При цьому, оргкомітет Євромайдану закликає не піддаватися на провокації.
21:42
Сьогодні, 6 грудня, у У День Збройних сил України вулицями Львова пройшла «Хода миру» до якої закликали приєднатись майбутніх призовників та студентів, а також їхніх матерів, дружин, доньок та взяти із собою по одній червоній троянді. Учасники ходи хочуть привітати всіх військовослужбовців та передати їм звернення, щоб вони не сприймали свій народ як агресора.
04:06
Цього дня на Євромайдані у Львові дещо тихіше ніж у попередні дні. Проте, незважаючи на холодну погоду, львів’яни зовсім непланують розходитись.
02:48
неподалік львівського Євромайдану з'явився цікавий арт-об'єкт - споруда із стільців, зв'язаних між собою, що символізує внутрішню соціальну структуру та ієрархію держави. Зверху організатори обіцяють поставити червоний стільчик, облитий штучною кров'ю.
23:39
Сьогодні, 4 грудня, вздовж стометрівки на проспекті Свободи у Львові розгорнули 60-метрове полотно, на якому всі охочі пишуть гасла і малюють якою хочуть бачити Україну в майбутньому. Полотно висітиме допоки його повністю не заповнять. Згодом його або відвезуть і почеплять довкола «йолки» на Євромайдані у Києві, або ж залишать у Львові.
21:32
Сьогодні, 4 грудня, учасники львівського Євромайдану на площі перед пам’ятником Т.Шевченку сформували напис «Різдво без Януковича». Люди тримали над головою аркуші паперу, та вистроїлись з ними у літери. Процесом керували ведучі зі сцени. У флеш-мобі взяли участь всі присутні на майдані.
00:33
Цього дня у Львові на площі біля пам’ятника Т.Шевченку зібралося кілька тисяч людей подивитися з великого екрану на сцені новини із київського Майдану та Верховної Ради. Також на дванадцятий день Єврмайдану львів'яни проголосили Львів територією вільною від президента Януковича.
20:23
Сьогодні на Євромайдані у Львові близько 10 тисяч студентів зібралося послухати виспут прем’єр міністра України Миколи Азарова у Верховній Раді, який транслювали на великому екрані. В цей момент Микола Азаров саме приносив свої вибачення за кривавий розгін Євромайдану у Києві та обіцяв що винних буде покарано. Студенти кричали йому «Ганьба!» і «Брехня!».
20:23
Сьогодні, 2 грудня, на площі перед пам’ятником Т.Шевченку тисячі львів’ян висловили свій протест проти незаконних дій влади. Разом із Євромайданами у Києві та інших містах країни Львів долучився до загальнонаціонального страйку. Учасники Євромайдану закликали організації, підприємства та навчальні заклади створювати страйкові комітети відповідно до трудового законодавства.