ФОТОПОГЛЯД

19:14
В рамках фестивалю сучасної драматургії «Драма.UA», у Львівському палаці мистецтв відбувся допрем’єрний показ вистави Кельнського театру Futur3 (режисер Андре Ерлен) «Ніч в Афганістані». Вистава пройшла у формі прямого репортажу з «гарячої точки», в ході якого актори мали на меті не відтворювати історичні події а передати емоції солдатів, які воюють.
00:52
Студенти Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» відтепер проводитимуть лабораторні заняття на даху власного вишу. Адже на даху навчального корпусу № 2, НУ «Львівська політехніка» відбулось урочисте відкриття навчально-наукової відкритої геодезичної лабораторії із сучасним обладнанням.
04:21
З нагоди Дня студента відбувся унікальний флеш-моб з фітболами у якому взяли участь 60 студенток з різних вишів Львова під керівництвом професійних тренерів. Акція мала на меті пропаганду здорового способу життя.
02:13
Під час щорічної промоційної акціі «Ніч у Львові» в місті лева влаштовують нічні театралізовані екскурсії підземеллями, музеями та історичними місцями. Гостей нічного Львова чекали також музичні перфоманси, концерти та чудові виступи акторів-реконструкторів.
18:45
В рамках промоційної акції «Ніч у Львові» в приміщенні музею «Палац Бандінеллі» відбувся нічний показ мод Bandinnelli Fashion Night. Свої колекції представили такі відомі дизайнери Lviv Fashion Week як Оксана Пєкна, Ольга Волобуєва та Оксана Басараб.
17:05
У Львові традиційно двічі на рік у липні та листопаді проходить промоційна акція «Ніч у Львові». Нічні екскурсії стали ще однією туристичною цікавинкою Львова. Впродовж вікенду культурне життя Львова продовжується до глибокої ночі. У рамках акції театр "Воскресіння" показав нічну виставу в дворику львівської ратуші.
01:41
Мистецтво у пошуках об’єкту творчості, часто обходить увагою науку, хоча й користується винайденими нею знаряддям, скажімо, відеокамерою. Та наука теж може стати темою мистецтва, тобто алгебру можна перевіряти гармонією. У цьому проекті побудована тотальна тлумачна система матеріального світу, що охоплює усі її явища, від ранкових, осінніх, грибних дощів, до порядку атомів у молекулі.
02:22
У Львові на території виставкового центру «Шувар-Експо» розпочалася головна подія року у сфері бізнесу – Форум підприємництва, який триватиме до суботи, 16 листопада. Мета заходу – надати представникам малого та середнього бізнесу знання про можливості розвитку їхньої справи.
00:20
У львівському Національному музеї ім. А. Шептицького відбулося урочисте відкриття виставки творів відомого українського живописця, графіка, письменника та журналіста Мирона Левицького. Виставка приурочена до 100-ліття від дня народження митця.
19:46
На стадіоні імені Богдана Маркевича, що у місті Винники поблизу Львова відкрили футбольне поле з найсучаснішим штучним покриттям, аналогів якому наразі немає у Західній Україні. Сьогодні оглянути нове поле, приїхав міський голова Львова Андрій Садовий, голова м. Винники Сергій Уваров та головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич.