ФОТОПОГЛЯД

04:06
Цього дня на Євромайдані у Львові дещо тихіше ніж у попередні дні. Проте, незважаючи на холодну погоду, львів’яни зовсім непланують розходитись.
02:48
неподалік львівського Євромайдану з'явився цікавий арт-об'єкт - споруда із стільців, зв'язаних між собою, що символізує внутрішню соціальну структуру та ієрархію держави. Зверху організатори обіцяють поставити червоний стільчик, облитий штучною кров'ю.
23:39
Сьогодні, 4 грудня, вздовж стометрівки на проспекті Свободи у Львові розгорнули 60-метрове полотно, на якому всі охочі пишуть гасла і малюють якою хочуть бачити Україну в майбутньому. Полотно висітиме допоки його повністю не заповнять. Згодом його або відвезуть і почеплять довкола «йолки» на Євромайдані у Києві, або ж залишать у Львові.
21:32
Сьогодні, 4 грудня, учасники львівського Євромайдану на площі перед пам’ятником Т.Шевченку сформували напис «Різдво без Януковича». Люди тримали над головою аркуші паперу, та вистроїлись з ними у літери. Процесом керували ведучі зі сцени. У флеш-мобі взяли участь всі присутні на майдані.
00:33
Цього дня у Львові на площі біля пам’ятника Т.Шевченку зібралося кілька тисяч людей подивитися з великого екрану на сцені новини із київського Майдану та Верховної Ради. Також на дванадцятий день Єврмайдану львів'яни проголосили Львів територією вільною від президента Януковича.
20:23
Сьогодні на Євромайдані у Львові близько 10 тисяч студентів зібралося послухати виспут прем’єр міністра України Миколи Азарова у Верховній Раді, який транслювали на великому екрані. В цей момент Микола Азаров саме приносив свої вибачення за кривавий розгін Євромайдану у Києві та обіцяв що винних буде покарано. Студенти кричали йому «Ганьба!» і «Брехня!».
20:23
Сьогодні, 2 грудня, на площі перед пам’ятником Т.Шевченку тисячі львів’ян висловили свій протест проти незаконних дій влади. Разом із Євромайданами у Києві та інших містах країни Львів долучився до загальнонаціонального страйку. Учасники Євромайдану закликали організації, підприємства та навчальні заклади створювати страйкові комітети відповідно до трудового законодавства.
17:43
Цього дня львівський Євромайдан зібрав понад 20 тисяч осіб. Площа перед пам’ятником Т. Шевченку була повністю заповнена людьми.
02:16
У Львові відбулася хресна хода з чесними мощами (правицею) великомученика Георгія Побідоносця до Свято-Георгіївського кафедрального храму міста Львова. У Львові мощі перебуватимуть упродовж трьох днів, з 1 до 3 грудня,До України вони прибули з монастиря Ксенофонт Святої Гори Афон.
03:43
У дев’ятий день львівського Євромайдану на площі перед пам’ятником Т.Шевченку зібралось близько 30 тисяч осіб. Тут можна було побачити уже не тільки студентів, а й людей старшого віку. І вимагають учасники майдану уже не стільки євроінтеграції, скільки відставки президента і чинного уряду.