ФОТОПОГЛЯД

00:36
На подвір’ї головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» розгорнулися імпровізовані лабораторії, у яких кожен охочий міг власноруч провести експеримент, створити маленьке диво та переконатися, що наука може бути доступною та захопливою. Акція відбулась в рамках проекту «Scientific Fun», який має на меті популяризацію науки простим і незвичним способом.
01:02
Із візитом на Львівщині перебуває Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Візит Предстоятеля приурочений до відзначення у Львівській єпархії 1025-літнього ювілею Хрещення Київської Руси-України. Іншим приводом стала перша участь Видавничого відділу Київської Патріархії у Форумі видавців.
13:41
У Львівській обласній філармонії відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів премії «Найкраща книга Форуму видавців – 2013». Гран-прі здобула книга Мічіо Кайку «Фізика майбутнього», видавництво «Літопис». Та цього року, всупереч традиції, директор Форуму видавців Олександра Коваль присудила ще два гран-прі – Жан-Клод Маркаде «Малевич», видавництво «Родовід» та Грицько Чубай «П’ятикнижжя», «Видавництво Старого Лева».
12:47
28 серпня була обрана красуня місяця. Дівчата боролися за це звання гідно, але перемогла найкраща.
12:28
Вечірка відбулася 9 вересня. Найкрасивіші люди відпочивають в Метро клубі. Лише для Вас вишукані конкурси, подарунки, призи, розіграш клубних карт, а також неперевершена шоу програма Go go girls and boys “Art BizZ”, Lolita Svarovski та учасниці 4-го сезону «Міс Метро 2013»
11:47
У Львові на території Вірменського дворику відбулось святкування Днів Тбілісі. Святковий захід відвідало чимало львів’ян, туристів та гостей з Грузії. А також представники Тбіліської міської ради, які приїхали до Львова на стажування.
16:05
У мистецькій галереї Гері Боумена презентували полотна львівського художника Сергія Гая. Тематика картин стосувалася улюблених мотивів митця – ню, квітка, кінь. Галерея Гері Боумена функціонує вже три роки. Мистецький осередок співпрацює із сучасними іменитими художниками. Проте, молоді талановиті художники також мають можливість експонувати власні полотна у галереї. Мистецька орієнтація галереї – світлини, скульптура, живопис та графіка.
13:23
Вчора Україна святкувала свій 22-й День Незалежності. Очевидно, що значна кількість людей довго чекали цього дня. З нагоди свята до Львова з надією гарно провести час з'їхалось чимало люду як з прилеглих сіл, так і з інших областей та країн. Проте, нічого грандіозного та навіть нового в культурно-розважальній програмі у столиці Галичини їх не чекало.