ФОТОПОГЛЯД

04:21
З нагоди Дня студента відбувся унікальний флеш-моб з фітболами у якому взяли участь 60 студенток з різних вишів Львова під керівництвом професійних тренерів. Акція мала на меті пропаганду здорового способу життя.
02:13
Під час щорічної промоційної акціі «Ніч у Львові» в місті лева влаштовують нічні театралізовані екскурсії підземеллями, музеями та історичними місцями. Гостей нічного Львова чекали також музичні перфоманси, концерти та чудові виступи акторів-реконструкторів.
18:45
В рамках промоційної акції «Ніч у Львові» в приміщенні музею «Палац Бандінеллі» відбувся нічний показ мод Bandinnelli Fashion Night. Свої колекції представили такі відомі дизайнери Lviv Fashion Week як Оксана Пєкна, Ольга Волобуєва та Оксана Басараб.
17:05
У Львові традиційно двічі на рік у липні та листопаді проходить промоційна акція «Ніч у Львові». Нічні екскурсії стали ще однією туристичною цікавинкою Львова. Впродовж вікенду культурне життя Львова продовжується до глибокої ночі. У рамках акції театр "Воскресіння" показав нічну виставу в дворику львівської ратуші.
01:41
Мистецтво у пошуках об’єкту творчості, часто обходить увагою науку, хоча й користується винайденими нею знаряддям, скажімо, відеокамерою. Та наука теж може стати темою мистецтва, тобто алгебру можна перевіряти гармонією. У цьому проекті побудована тотальна тлумачна система матеріального світу, що охоплює усі її явища, від ранкових, осінніх, грибних дощів, до порядку атомів у молекулі.
02:22
У Львові на території виставкового центру «Шувар-Експо» розпочалася головна подія року у сфері бізнесу – Форум підприємництва, який триватиме до суботи, 16 листопада. Мета заходу – надати представникам малого та середнього бізнесу знання про можливості розвитку їхньої справи.
00:20
У львівському Національному музеї ім. А. Шептицького відбулося урочисте відкриття виставки творів відомого українського живописця, графіка, письменника та журналіста Мирона Левицького. Виставка приурочена до 100-ліття від дня народження митця.
19:46
На стадіоні імені Богдана Маркевича, що у місті Винники поблизу Львова відкрили футбольне поле з найсучаснішим штучним покриттям, аналогів якому наразі немає у Західній Україні. Сьогодні оглянути нове поле, приїхав міський голова Львова Андрій Садовий, голова м. Винники Сергій Уваров та головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич.
23:28
Сьогодні, 12 листопада, активісти громадянського руху «Відсіч» та студентського братства Львівщини вийшли на акцію протесту під Львівською обласною радою проти роботи новопризначеного голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Сала. Окрім них, на пікет проти одіозного чиновника зібралися представники партій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та УДАР.
13:43
Вчора у Львові стріляли і лунали вибухи. Міську раду намагалися захопити озброєні польські ополченці, їхні атаки відбивали Українські Січові стрільці. Таким чином проходило військово-історичне театралізоване дійство "Буремний листопад 1918-го", під час якого реконструктори відтворювали події українсько-польської війни.