ФОТОПОГЛЯД

16:59
Під час Різдвяних свят центром Львова ходять вертепи, які колядують і ставлять вистави просто на вулиці. Такі дійства збирають десятки і сотні глядачів. Чимало вертепів у своїх виставах окрім різдвяних мотивів наголошують і на політичній ситуації в Україні. Також до Львова завітали на Різдво і чимало народних колективів з різних куточків України.
12:38
На Різдво до Львова завітало чимало народних колективів з різних куточків України, які привезли із собою унікальні і самобутні колядки та різдвяні обряди із своїх етнографічних регіонів.
16:52
Сьогодні, 8 січня центральними вулицями Львова, традиційно, пройшла Святкова хода звіздарів, яка відбувається в місті Лева вже 8 рік поспіль. У цьому році до звіздарів зі Львова та області долучились звіздарі з Полтавщини та Луганщини. Загалом в ході взяли участь близько 300 учасників, які урочисто пронесли понад 65 Різдвяних звізд. Дорогою до головної ялинки міста хода звіздарів пройшла повз Різдвяну шопку на площі Ринок, дідуха на площі Яворського та завітала на Євромайдан.
19:41
Сьогодні, 7 січня, на площі Ринок у Львові уже всьоме стартувало Міське Свято Пампуха, яке триватиме до 9 січня. Гості Свята матимуть змогу насолодитися виступами вуличних вертепів, дитячих ансамблів, різдвяними виставами та відвідати великий пампуховий ярмарок де їм запропонують пампухи з найрізноманітнішими начинками.
16:23
Сьогодні, 7 січня, у центрі Львові встановили живу різдвяну шопку, у якій традиційні ролі Марії, трьох царів, пастушків та ангелів виконують переодягнені діти. Також у шопці присутні живі тварини. Різдвяну шопку у Львові встановлюють уже п’ятий рік поспіль і така атракція дуже тішить львів’ян та гостей міста. Проте, цього року, окрім різдвяних мотивів у шопці відображені ше й події, які зараз відбуваються в Україні. Зокрема тут з'явились персонажі у костюмах працівників спецпідрозділу «Беркут».
16:14
Сьогодні, 6 січня, на площі Яворського було урочисто встановлено Різдвяного Дідуха. Урочистості розпочались з традиційної різдвяної ходи центром міста, в якій взяли участь міський голова Львова, дитячі та дорослі музичні колективи, священики та усі охочі жителі й гості міста.
12:47
Сьогодні, напередодні Різдва, біля львівського костелу Єзуїтів вже традиційно встановили дідуха. Робили це з урочистостями та святковою ходою центром Львова.
01:12
На хвилі неформального, революційного арту, поряд із політичними фотожабами, карикатурами на владу та антиурядовою поезією, Україною переможно поширюється пісенна народна творчість учасників та прихильників Євромайдану. Пропонуємо вашій увазі останні хіти.
13:25
У дворику львівської Ратуші впродовж свят з 2 до 5 та 7 січня показуватимуть театралізовані вистави. З 17 до 22 год щогодини для усіх охочих актори театру «Воскресіння» презентуватимуть різдвяну театралізовану вогняну інсталяцію «Коли ангели спускаються на землю». Цікавим є те, що у виставі задіяні альпіністи, які виконують роль ангелів.
11:57
У Львові прийшла смолоскипна хода з нагоди 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери. Із смолоскипами та портретами героїв Визвольної боротьби, вигукуючи патріотичні гасла, колона молоді від обласної ради рушила до пам'ятника Степану Бандері, де розпочалось віче. Ходу очолили нардеп Ірина Фаріон та голова Львівської облради Петро Колодій.