ФОТОПОГЛЯД

00:26
У галереї Благодійного фонду Гері Боумена у Львові відкрилась персональна виставки творів відомого живописця та скульптора Олександра Сухоліта. Мистецтвознавці кажуть - сьогодні Олександр Сухоліт вже легенда. Адже його вплив на художнє середовище України важко переоцінити – роботи Сухоліта вважає за честь презентувати Національний художній музей України. Але, не зважаючи на статуси й популярність, у своїх малюнках та скульптурах художник залишається так само відкритим, дещо наївним, лаконічним і максимально щирим.
20:48
21-22 вересня у Львові проходила міжнародна виставка-конкурс моделей військової техніки “LvivScaleModelsFest 2013”, в якій взяли участь майстри як з України, так і з Польщі, Росії, Чехії та Білорусі. Виставка була присвячена масштабним моделям військової техніки – сухопутної, морської і авіаційної у різних масштабах.
03:59
У Львівському палаці мистецтв відкрили Міжнародний мистецький проект «Львівське Ретро». Понад 30 митців із України, Польщі, Білорусії, Вірменії, Словаччини представили близько сотні живописних, графічних робіт, скло та кераміку на тему минулого Львова. Мета мистецького проекту - популяризувати львівські традиції, мистецтво, культуру, активізувати львівське мистецьке середовище, промувати молодих митців та залучити до львівського художнього життя закордонних художників.
00:50
У Львові вшанували пам'ять Георгія Гонгадзе та інших журналістів, чия загибель була пов'язана з їх професійною діяльністю. У 13-ті роковини смерті Гонгадзе біля пам’ятника Т. Шевченку запалили лампадки та вивісили на аркушах паперу імена 60 журналістів, які загинули виконуючи свої професійні обов’язки. Подібні акції відбулися і в інших містах України.
00:36
На подвір’ї головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» розгорнулися імпровізовані лабораторії, у яких кожен охочий міг власноруч провести експеримент, створити маленьке диво та переконатися, що наука може бути доступною та захопливою. Акція відбулась в рамках проекту «Scientific Fun», який має на меті популяризацію науки простим і незвичним способом.
01:02
Із візитом на Львівщині перебуває Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Візит Предстоятеля приурочений до відзначення у Львівській єпархії 1025-літнього ювілею Хрещення Київської Руси-України. Іншим приводом стала перша участь Видавничого відділу Київської Патріархії у Форумі видавців.
13:41
У Львівській обласній філармонії відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів премії «Найкраща книга Форуму видавців – 2013». Гран-прі здобула книга Мічіо Кайку «Фізика майбутнього», видавництво «Літопис». Та цього року, всупереч традиції, директор Форуму видавців Олександра Коваль присудила ще два гран-прі – Жан-Клод Маркаде «Малевич», видавництво «Родовід» та Грицько Чубай «П’ятикнижжя», «Видавництво Старого Лева».
12:47
28 серпня була обрана красуня місяця. Дівчата боролися за це звання гідно, але перемогла найкраща.
12:28
Вечірка відбулася 9 вересня. Найкрасивіші люди відпочивають в Метро клубі. Лише для Вас вишукані конкурси, подарунки, призи, розіграш клубних карт, а також неперевершена шоу програма Go go girls and boys “Art BizZ”, Lolita Svarovski та учасниці 4-го сезону «Міс Метро 2013»
11:47
У Львові на території Вірменського дворику відбулось святкування Днів Тбілісі. Святковий захід відвідало чимало львів’ян, туристів та гостей з Грузії. А також представники Тбіліської міської ради, які приїхали до Львова на стажування.