ФОТОПОГЛЯД

02:16
У Львові відбулася хресна хода з чесними мощами (правицею) великомученика Георгія Побідоносця до Свято-Георгіївського кафедрального храму міста Львова. У Львові мощі перебуватимуть упродовж трьох днів, з 1 до 3 грудня,До України вони прибули з монастиря Ксенофонт Святої Гори Афон.
03:43
У дев’ятий день львівського Євромайдану на площі перед пам’ятником Т.Шевченку зібралось близько 30 тисяч осіб. Тут можна було побачити уже не тільки студентів, а й людей старшого віку. І вимагають учасники майдану уже не стільки євроінтеграції, скільки відставки президента і чинного уряду.
02:30
На сьомий день Євромайдану тисячі студентів знову вийшли до пам’ятника Т. Шевченку у Львові. Щодня кількість мітингувальників на площі зростає. Сьогодні Львів готується долучитися до живого ланцюга на підтримку євроінтеграції, який буде сформований від київського Євромайдану до кордону з Євросоюзом. Також сьогодні стане відомо чи підпише президент Віктор Янукович Угоду про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі.
04:28
На мітинг-страйк за євроінтеграцію України до пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові, як і в попередній день, вийшло близько 30 тисяч людей.
13:50
26 листопада, у п’ятий день Євромайдану, студенти львівських вишів в черговий раз вийшли на мітинг на площу до пам’ятника Тарасові Шевченку. З кожним днем кількість студентів-мітингувальників все збільшується
03:13
26 листопада, депутати Львівської облради розглядали на сесії лише одне питання "Про суспільно-політичну ситуацію в Україні в Україні та євроінтеграцію". В цей час близько двохсот представників районних рад Львівщини приїхали під стіни Львівської обласної ради з плакатами за відновлення євронтеграційного курсу України. Згодом депутати облради під звуки барабанів пішли пішки до пам'ятника Т. Шевченку аби продовжити сесію у виїзному режимі. На Євромайдані Голова ЛОР Петро Колодій виголосив зі сцени рішення сесії «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні та євроінтеграцію». Рішення облради одноголосно підтримане всіма присутніми на майдані. Рішення обласної ради одноголосно підтримане всіма присутніми на Євромайдані.
01:18
26 листопада, кількатисячна колона студентів вирушила з Євромайдану на площі перед пам’ятником Т.Шевченку до головного управління МВС у Львівській області, де було проведено короткий пікет. Студенти протестували проти блокування працівниками ДАІ автобусів, що везуть протестувальників на мітинг у Київ.
02:37
На четвертий день Євромайдану незважаючи на холодну погоду у Львові на мітинг вийшло близько 15 тис. студентів із різних вишів. Пред цим у Львові стартував загальний студентський зрив – о 12.00 із пар студенти пішли на мітинг. З чотирьох точок міста студенти вирушили колонами до пам’ятника Т. Шевченка.
23:54
На площі перед пам’ятником Т.Шевченку у Львові виступив закарпатський рок-гурт "Рокаш". Змерзлих у холодну погоду студентів це дуже потішило – тисячі учасників Євромайдану стрибали і танцювали під запальну музику
20:27
Сьогодні, на львівський Євромайдан за різними оцінками вийшло 25-30 тис. людей. Мітинг на площі перед пам'ятником Т.Шевченку проходить без жодної партійної символіки. Оголошено початок безстрокового страйку.