ФОТОПОГЛЯД

23:46
У львівській галереї «Штука» мисткиня та скульптор, керівник Театру Тіней Див Дарія Альошкіна презентувала свою виставку витинанок «Плід». Витинанка з-поміж усіх видів творчості несе у собі таїнство оберегу та непередбачуваний малюнок, непередбачуване зображення у результаті, тому нею хочеться займатися знову і знову. Витинаючи з раннього дитинства, Дарія і сьогодні не полишає цього традиційного захоплення.
17:04
"Справжня Варта" зняла невеличкий кліп про нічну варту барикад на вулиці Грушевського в Києві, які продовжують утримувати свої позиції навіть вночі в лютий мороз.
15:11
Вчора в Харкові літературно-мистецький вечір «З любов’ю до України» розпочався в Спілці письменників, а продовжився на Євромайдані у пам'ятника Кобзарю.
10:47
"Харків, вставай!" - Євромайдан провів 2 лютого мирну ходу, спрямовану проти дій та заяв керівництва обласної та міської організацій Партії регіонів - Михайла Добкіна та Геннадія Кернеса. Майданівці глибоко обурені спробами харківської влади перекласти власні провини на вигаданих «екстремістів» та розпалити ворожнечу між різними регіонами країни. Фото Миколи Калити
04:17
На барикадах вул.Грушевського у Києві протестувальники щодоби залищаються чергувати на всю ніч. Від холодної погоди людей спасають вогнища у бочках та теплий чай з канапками, які роздають напередовій волонтери польової кухні. А щоб якось скоротити час активісти придумують собі різні цікаві заняття на зразок фехтування палицею, яку використовують для самооборони.
13:40
Незважаючи на холодну погоду (вночі у Києві -20С) протестувальники продовжують утримувати позиції на вул..Грушевського. Активісти стоять на варті, розчищають сніг, укріплюють барикади. Також на передовій працює медична служба, а працівники польової кухні розносять їжу. Люди налаштовані стояти й далі та чекають на наступну сесію Верховної ради, яка відбудеться 4 лютого. Час від часу аби підняти бойовий дух люди скандують «Слава Україні! Героям Слава», «Україна понад усе!», «Разом і до кінця!».
23:42
Бійці внутрішніх військ та спецпідрозділу «Беркут», які стоять в строю на київській вулиці Грушевського, сьогодні ввечері розслаблялися під музику. А прожектор, яким правоохоронці світили в бік протестувальників, цього разу світив в різні боки в небо, наче на дискотеці. Щоправда, пікетувальники на барикадах сприймають це як військову хитрість міліціонерів, які таким чином начебто прагнуть, аби майданівці втратили пильність.
14:48
Протестувальники на Євромайдані не налаштовані звільняти адмінбудівлі та автошляхи з метою можливого за 15 днів амністування арештованих активістів, як цього вимагає прийнятий вчора Верховною Радою закон (- як повідомлено 30 січня, Янукович офіційно перебуває на лікарняному, тому, очевидно, навіть цей, неприйнятний для майданівців, документ підпише не скоро). До речі, закони про скасування драконівських норм від 16 січня теж непідписані президентом, який на той час ще був "здоровеньким". Для підписання диктаторських "законів" і голові ВР, і Януковичу, нагадаємо, вистачило тоді 1 доби.
02:35
Протестувальники поступово налагоджують життя в Українському домі, яким вони опанували 26 січня. Зокрема в приміщенні Укрдому залатали розбиті вікна, після чого тут почав діяти пункт обігріву, а також розмістилися штаб Автомайдану, їдальня, медпункт, пункт прийому та видачі одягу та інфоцентр. При вході чергує охорона, а всередині будинку активісти щодня прибирають.
23:53
Сьогодні під стінами Верховної Ради відбувся мітинг в підтримку чинної влади, в якому взяло участь декілька тисяч осіб, яких заздалегідь привезли автобусами зі східних та південних регіонів України. Тут можна було побачити як звичайних бюджетників, так і гопів-тітушок із характерною зовнішністю. З самого ранку дехто з них був у масках, незважаючи на те, що закон, який забороняє носити маски на масових заходах, був скасований Радою лише після полудня. Також чимало мітингарів вживало алкоголь.