ФОТОПОГЛЯД

04:00
33-ій Ukrainian Fashion Week, як і минулорічні, намагався довести, що мода в Україні існує. Представляємо вашій увазі фото найсміливіших, найпомітніших та найоригінальніших нарядів українського тижня моди. Особам зі слабкими нервами не дивитися!
05:26
Щодоби зі Львова вивозять близько 500 тонн сміття і 5-та частина з нього – це пластикові пляшки. Зокрема, підприємство AVE Львів за місяць назбирує близько 30 тонн пляшок у літній сезон і 15 тонн у зимовий. Після чого, ці пляшки відсортовуються та здаються на переробку. Проте львів’яни не завжди викидають їх у спеціальні контейнери для сміття. Відтак, молоді активісти з громадської ініціативи "Львову личить зелене" влаштовують для школярів екскурсії на сортувальне підприємство, де дітям розповідають як правильно викидати сміття.
15:48
На площі Ринок у Львові відбувся перший в Україні Фестиваль піци. Гостей свята чекали дегустація мега-піци, дитячі майстер-класи, конкурси з призами, томатні бої, та виступи піца-акробатів. Фестиваль розпочався дегустацією величезної мегапіци, розміром 3,6 на 2,4 метра, яку безкоштовно міг спробувати кожен охочий. Вона була виконана у кольорах Італійського прапора.
12:32
Учасники міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев на вулиці - 2013» пройшли урочистою карнавальною ходою центром Львова, підпалюючи різнокольорові димові шашки та б’ючи в барабани. Загалом за 4 дні фестивалю 12 театрів з України, Білорусі, Португалії та Польщі показали львів’янам 18 вистав.
14:54
У галереї «Melanka Art» відкрилась виставка двох львівських художників – Галини Дудар та Олекси Миська «Львівські мініатюри». В основі робіт авторів лежать львівські та жіночі мотиви, виконані у техніках розпис по шовку та гарячої емалі.
17:53
У Львові на площі Ринок у межах VІІ Міського свята «На каву до Львова» стартував ярмарок кави, де всі охочі можуть спробувати та придбати каву різних видів та сортів, кавові коктейлі і гарячий шоколад. Також в рамках свята проходить ІII Західноукраїнський Чемпіонат Баріста та багато інших кавових атракцій.
00:26
У галереї Благодійного фонду Гері Боумена у Львові відкрилась персональна виставки творів відомого живописця та скульптора Олександра Сухоліта. Мистецтвознавці кажуть - сьогодні Олександр Сухоліт вже легенда. Адже його вплив на художнє середовище України важко переоцінити – роботи Сухоліта вважає за честь презентувати Національний художній музей України. Але, не зважаючи на статуси й популярність, у своїх малюнках та скульптурах художник залишається так само відкритим, дещо наївним, лаконічним і максимально щирим.
20:48
21-22 вересня у Львові проходила міжнародна виставка-конкурс моделей військової техніки “LvivScaleModelsFest 2013”, в якій взяли участь майстри як з України, так і з Польщі, Росії, Чехії та Білорусі. Виставка була присвячена масштабним моделям військової техніки – сухопутної, морської і авіаційної у різних масштабах.
03:59
У Львівському палаці мистецтв відкрили Міжнародний мистецький проект «Львівське Ретро». Понад 30 митців із України, Польщі, Білорусії, Вірменії, Словаччини представили близько сотні живописних, графічних робіт, скло та кераміку на тему минулого Львова. Мета мистецького проекту - популяризувати львівські традиції, мистецтво, культуру, активізувати львівське мистецьке середовище, промувати молодих митців та залучити до львівського художнього життя закордонних художників.
00:50
У Львові вшанували пам'ять Георгія Гонгадзе та інших журналістів, чия загибель була пов'язана з їх професійною діяльністю. У 13-ті роковини смерті Гонгадзе біля пам’ятника Т. Шевченку запалили лампадки та вивісили на аркушах паперу імена 60 журналістів, які загинули виконуючи свої професійні обов’язки. Подібні акції відбулися і в інших містах України.