ФОТОПОГЛЯД

21:31
9 лютого протягом 2 годин звучав у Харкові “Інструмент свободи” на однойменному, найбільшому за площею в країні, майдані. Аналогічна акції сьогодні відбулись з ініціативи Громадського сектору Євромайдану ще в 11 містах України: Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Кіровограді, Луганську, Львові, Рівному, Ужгороді, Черкасах, Чернівцях.
19:55
З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка на фасаді головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка розмістили банер з гаслом: «Борітеся – поборете!», а його зменшену копію – на веб-сайті Університету.
00:12
У Львові відкрилась всеукраїнська виставка живопису «Просторами України», в експозиції якої представлено понад 40 авторських робіт, об’єднаних темою природньої краси та багатства української землі. Це серія карпатських краєвидів у барвах різних пір року, прості і затишні сільські садиби, мальовничі узбережжя річок, меланхолійність і тиша вечірніх Дніпровських пристаней.
17:27
Сьогодні, 7 лютого, у великій сесійній залі Львівської міської ради відомі мешканці міста підписали заяви про взяття на поруки двох львівських активістів Євромайдану – Мар’яна Гавриліва та Олексія Салиги, яких звинувачують в участі у масових заворушеннях. В залі перебувало понад півсотні львів’ян, серед них були міський голова Андрій Садовий, колишній політв’язень Ігор Калинець, колишній ув’язнений майданівський активіст Олег Панас, екс-ведуча Львівського Євромайдану Софія Федина.
16:14
Сьогодні у канторах центральної частини Львова долари продають по 8,99 грн, а купити їх можна по 8,90 грн.
23:46
У львівській галереї «Штука» мисткиня та скульптор, керівник Театру Тіней Див Дарія Альошкіна презентувала свою виставку витинанок «Плід». Витинанка з-поміж усіх видів творчості несе у собі таїнство оберегу та непередбачуваний малюнок, непередбачуване зображення у результаті, тому нею хочеться займатися знову і знову. Витинаючи з раннього дитинства, Дарія і сьогодні не полишає цього традиційного захоплення.
17:04
"Справжня Варта" зняла невеличкий кліп про нічну варту барикад на вулиці Грушевського в Києві, які продовжують утримувати свої позиції навіть вночі в лютий мороз.
15:11
Вчора в Харкові літературно-мистецький вечір «З любов’ю до України» розпочався в Спілці письменників, а продовжився на Євромайдані у пам'ятника Кобзарю.
10:47
"Харків, вставай!" - Євромайдан провів 2 лютого мирну ходу, спрямовану проти дій та заяв керівництва обласної та міської організацій Партії регіонів - Михайла Добкіна та Геннадія Кернеса. Майданівці глибоко обурені спробами харківської влади перекласти власні провини на вигаданих «екстремістів» та розпалити ворожнечу між різними регіонами країни. Фото Миколи Калити
04:17
На барикадах вул.Грушевського у Києві протестувальники щодоби залищаються чергувати на всю ніч. Від холодної погоди людей спасають вогнища у бочках та теплий чай з канапками, які роздають напередовій волонтери польової кухні. А щоб якось скоротити час активісти придумують собі різні цікаві заняття на зразок фехтування палицею, яку використовують для самооборони.