ФОТОПОГЛЯД

15:34
Різдво у Львові - особливе та незвичайне. Місто наповнює атмосфера свята, традицій, феєричних заходів та емоцій. На декілька днів місто перетворюється на туристичну мекку. Щоб створити казкову атмосферу львівські магазни, кафе та ресторани прикрашають вітрини інсталяціями з іграшок, гірлянд і ялинок.
17:35
З 12 по 15 липня у Палаці мистецтв тривав Фестиваль дизайну вишиванки.
12:27
15 травня на Закарпатті стартував двотижневий культурний форум “СлободаКульт”, участь у якому беруть близько 150 митців і мисткинь, дослідників і дослідниць культури зі Слобожанщини (перш за все, з Харкова). Участь у відкритті форуму також взяли міністр культури України Євген Нищук,губернатор Закарпатської області Генадій Москаль, мер Ужгорода Богдан Андріїв та представниця харківської ХОДА Любов Островерх.
13:18
В Україні новий рекорд – зварено найбільшу кількість каші повністю з сертифікованих органічних продуктів. Рекорд вставлено на найбільшій агропромисловій виставці Східної Європи AGROPORT West Lviv 2018.
12:24
У Львові 9 квітня на площі Ринок відбулося святкове обливання водою.
01:17
У Львові з нагоди 204-ї річниці із дня народження Тараса Шевченка відбувся конкурс його двійників.
22:57
У Львові пройшов наймасштабніший в історії міста Марш Пам'яті Героїв.
00:35
На Львівщині реконстуктори відтворили бій Української Галицької Армії проти польських підрозділів під час польсько-української війни (1918—1919).
16:06
У Львові східний Новий рік, який китайці ще називають святом весни, цьогоріч святкують теж.
20:04
"Справжня Варта" пропонує вам насолодитись неймовірними світлинами затишного українського села, яке зима вкрила сніговим покривалом.