ФОТОПОГЛЯД

17:36
На вул. Авраама Лінкольна, 23, тепер можна займатись спортом відразу біля будинку.
15:18
Американсько-український проект «Проти опіків» знову об’єднує ініціативних лікарів Львова, аби розповісти про опіки у дітей.
13:11
Керівництво області відвідало урочистості з нагоди 100-річчя битви під Зборовим.
12:16
Вже традиційно у день сесії під міськрадою активісти вимагають відставки Садового.
13:56
У рамках святкування Дня Конституції у Львові організували наймасштабніше виконання українського гопака за участі кращих хореографічних колективів області та концерт зведеного оркестру ЗТУ Нацвардії України перед пам’ятником Тарасові Шевченку.
20:02
У Львові відбувся показ нової колекції Оксани Караванської «Український Haute Couture».
22:52
Активісти продемонстрували своє ставлення до очільника міста та його дій.
17:34
21 червня весь Львів наповнився вільним звучанням музики: масові некомерційної музичні сесії за участі аматорів та асів-музикантів чекали на містян та гостей міста просто посеред вулиць. Кілька десятків закритих та під відкритим небом майданчиків стали місцем зустрічі та релаксу тисяч вдячних слухачів.
16:14
Нейрохірургічне відділення міської дитячої лікарні отримало сучасне обладнання на суму понад 10 млн. грн.
02:03
17 червня на "Арені Львів" культовий український рок-гурт "Океан Ельзи" відіграв останній концерт у рамках "Світового туру" на підтримку платівки "Без меж". Гурт вже оголосив, що йде у відпустку на невизначений час, тож прихильникам якісного українського року доведеться запастись терпінням, аби знову почути вживу Славка та компанію.