ФОТОПОГЛЯД

02:37
На четвертий день Євромайдану незважаючи на холодну погоду у Львові на мітинг вийшло близько 15 тис. студентів із різних вишів. Пред цим у Львові стартував загальний студентський зрив – о 12.00 із пар студенти пішли на мітинг. З чотирьох точок міста студенти вирушили колонами до пам’ятника Т. Шевченка.
23:54
На площі перед пам’ятником Т.Шевченку у Львові виступив закарпатський рок-гурт "Рокаш". Змерзлих у холодну погоду студентів це дуже потішило – тисячі учасників Євромайдану стрибали і танцювали під запальну музику
20:27
Сьогодні, на львівський Євромайдан за різними оцінками вийшло 25-30 тис. людей. Мітинг на площі перед пам'ятником Т.Шевченку проходить без жодної партійної символіки. Оголошено початок безстрокового страйку.
04:02
з нагоди вшанування 80-х роковин пам’яті жертв голодоморів, у Львові, близько двох тисяч людей спільно з священиками християнських церков помолилися за убитих голодом. Пам'ять жертв вшанували хвилиною мовчання, а згодом усі присутні запалили тисячі свічок та лампадок.
06:23
На площі перед пам’ятником Т.Шевченкові у Львові відбувся 5-ти тисячний мітинг протесту проти рішення уряду відмовитися від підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Водночас, координаційний комітет «Львівський майдан» оголосив мітинг пред пам’ятником Шевченкові – безстроковим. Людей закликають не розходитися й залишатися на ніч. Також розпочато збір підписів під листом до Віктора Януковича на підтримку подальшого курсу євроінтеграції України.
15:36
На площі перед пам'ятником Іванові Франку близько 3 тисячі студентів зібралося на акцію протесту проти рішення Кабміну призупинити підготовку до підписання Угоди з ЄС. До студентів уже приєдналося керівництво Львівського національного університету імені І. Франка, проректори та екс-ректор Іван Вакарчук. Перед цим студенти проводили пікет Львівської облдержадміністрації, звідки вирушили до стін університету. На даний момент до протестувальників доєднуються студенти з інших вишів.
19:14
В рамках фестивалю сучасної драматургії «Драма.UA», у Львівському палаці мистецтв відбувся допрем’єрний показ вистави Кельнського театру Futur3 (режисер Андре Ерлен) «Ніч в Афганістані». Вистава пройшла у формі прямого репортажу з «гарячої точки», в ході якого актори мали на меті не відтворювати історичні події а передати емоції солдатів, які воюють.
00:52
Студенти Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» відтепер проводитимуть лабораторні заняття на даху власного вишу. Адже на даху навчального корпусу № 2, НУ «Львівська політехніка» відбулось урочисте відкриття навчально-наукової відкритої геодезичної лабораторії із сучасним обладнанням.
04:21
З нагоди Дня студента відбувся унікальний флеш-моб з фітболами у якому взяли участь 60 студенток з різних вишів Львова під керівництвом професійних тренерів. Акція мала на меті пропаганду здорового способу життя.
02:13
Під час щорічної промоційної акціі «Ніч у Львові» в місті лева влаштовують нічні театралізовані екскурсії підземеллями, музеями та історичними місцями. Гостей нічного Львова чекали також музичні перфоманси, концерти та чудові виступи акторів-реконструкторів.