ФОТОПОГЛЯД

17:05
У Львові традиційно двічі на рік у липні та листопаді проходить промоційна акція «Ніч у Львові». Нічні екскурсії стали ще однією туристичною цікавинкою Львова. Впродовж вікенду культурне життя Львова продовжується до глибокої ночі. У рамках акції театр "Воскресіння" показав нічну виставу в дворику львівської ратуші.
01:41
Мистецтво у пошуках об’єкту творчості, часто обходить увагою науку, хоча й користується винайденими нею знаряддям, скажімо, відеокамерою. Та наука теж може стати темою мистецтва, тобто алгебру можна перевіряти гармонією. У цьому проекті побудована тотальна тлумачна система матеріального світу, що охоплює усі її явища, від ранкових, осінніх, грибних дощів, до порядку атомів у молекулі.
02:22
У Львові на території виставкового центру «Шувар-Експо» розпочалася головна подія року у сфері бізнесу – Форум підприємництва, який триватиме до суботи, 16 листопада. Мета заходу – надати представникам малого та середнього бізнесу знання про можливості розвитку їхньої справи.
00:20
У львівському Національному музеї ім. А. Шептицького відбулося урочисте відкриття виставки творів відомого українського живописця, графіка, письменника та журналіста Мирона Левицького. Виставка приурочена до 100-ліття від дня народження митця.
19:46
На стадіоні імені Богдана Маркевича, що у місті Винники поблизу Львова відкрили футбольне поле з найсучаснішим штучним покриттям, аналогів якому наразі немає у Західній Україні. Сьогодні оглянути нове поле, приїхав міський голова Львова Андрій Садовий, голова м. Винники Сергій Уваров та головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич.
23:28
Сьогодні, 12 листопада, активісти громадянського руху «Відсіч» та студентського братства Львівщини вийшли на акцію протесту під Львівською обласною радою проти роботи новопризначеного голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Сала. Окрім них, на пікет проти одіозного чиновника зібралися представники партій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та УДАР.
13:43
Вчора у Львові стріляли і лунали вибухи. Міську раду намагалися захопити озброєні польські ополченці, їхні атаки відбивали Українські Січові стрільці. Таким чином проходило військово-історичне театралізоване дійство "Буремний листопад 1918-го", під час якого реконструктори відтворювали події українсько-польської війни.
22:56
У Львові відбувся дитячий конкурс краси «Міні Топ-модель Львова 2013». 30 маленьких учасниць, віком від 5 до 14 років, змагалися у трьох вікових категоріях: молодша, середня та старша, а оцінювали красунь авторитетне міжнародне журі. На сцені маленькі моделі дефілювали у трьох виходах. Свою природню красу демонстрували у виході «Джаз-фанк», хореографічну підготовку та таланти у «Східному», де дівчатка мали змогу передати атмосферу Близького та Далекого Сходу. І заключним етапом конкурсу стало дефіле у вечірніх та коктейльних сукнях. Переможницею конкурсу краси у найстаршій віковій категорії стала 14-ти річна Уляна Зварич.
14:08
Днями у Львові здали в експлуатацію новий автовокзал «Північний», розташований на місці колишньої АС-2 на вул. Богдана Хмельницького, 225. Вокзал розрахований на обслуговування близько 8 тис. пасажирів щоденно. Також звідси щодоби відправляються близько 1000 автобусів. Проте, пасажири та водії скаржаться на відсутність даху над перонами, що не захищає його від погодних умов, а також на високі ціни у закладі харчування вокзалу.
21:24
Цього дня львів'яни відвідали могили родичів і близьких на Личаківському цвинтарі. Традиційно на цьому старовинному кладовищі були запалені лампадки практично на усіх могилах, а також на Меморіалі орлят (польському військовому цвинтарі). Меморіальне кладовище «Личаківський цвинтар» існує з 1786 року та налічує понад 300 тис. поховань, площею 40 га.