ФОТОПОГЛЯД

14:08
Днями у Львові здали в експлуатацію новий автовокзал «Північний», розташований на місці колишньої АС-2 на вул. Богдана Хмельницького, 225. Вокзал розрахований на обслуговування близько 8 тис. пасажирів щоденно. Також звідси щодоби відправляються близько 1000 автобусів. Проте, пасажири та водії скаржаться на відсутність даху над перонами, що не захищає його від погодних умов, а також на високі ціни у закладі харчування вокзалу.
21:24
Цього дня львів'яни відвідали могили родичів і близьких на Личаківському цвинтарі. Традиційно на цьому старовинному кладовищі були запалені лампадки практично на усіх могилах, а також на Меморіалі орлят (польському військовому цвинтарі). Меморіальне кладовище «Личаківський цвинтар» існує з 1786 року та налічує понад 300 тис. поховань, площею 40 га.
01:56
Показ колекцій дизайнерів Ярослави Гаврилюк, Валентини Мусатової, Олени Васенко, Тетяни Тур, Ірини Терещук, Наталії Гернович, Крістіни Сельвесюк, Анни Міколи-Мікольскої, Наталії Косцової, Андрія Шаш, Наталії Стентах, Юлії Карпович, Ірини Мороз, Іванни Єфремової та ін.
01:09
у Львові стартував черговий тиждень моди Lviv Fashion Week весна/літо-2014. Його відкрили на так званій "Фабриці повидла" покинутій колишній фабриці алкогольних і солодких напоїв.
04:51
У Львові розпочалося IV Міське свято Сиру і Вина, на якому можна довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, відвідати ярмарок, забави, конкурси, концерти музичних колективів та звісно ж скуштувати сиру та вина.
04:48
На львівському сувенірному ринку «Вернісаж» відбулася мистецька акція обміну фотографіями під назвою «Сушка». Будь-який фотограф міг продемонструвати свої роботи, вивісивши їх на мотузки за допомогою білизняних прищіпок. Звідси походить і назва акції - «Сушка». Залишаючи «сушитися» свої фотографії можна забрати будь-які інші. Фото власного авторства підписуються, або залишають на звороті координати для зв'язку.
04:00
33-ій Ukrainian Fashion Week, як і минулорічні, намагався довести, що мода в Україні існує. Представляємо вашій увазі фото найсміливіших, найпомітніших та найоригінальніших нарядів українського тижня моди. Особам зі слабкими нервами не дивитися!
05:26
Щодоби зі Львова вивозять близько 500 тонн сміття і 5-та частина з нього – це пластикові пляшки. Зокрема, підприємство AVE Львів за місяць назбирує близько 30 тонн пляшок у літній сезон і 15 тонн у зимовий. Після чого, ці пляшки відсортовуються та здаються на переробку. Проте львів’яни не завжди викидають їх у спеціальні контейнери для сміття. Відтак, молоді активісти з громадської ініціативи "Львову личить зелене" влаштовують для школярів екскурсії на сортувальне підприємство, де дітям розповідають як правильно викидати сміття.
15:48
На площі Ринок у Львові відбувся перший в Україні Фестиваль піци. Гостей свята чекали дегустація мега-піци, дитячі майстер-класи, конкурси з призами, томатні бої, та виступи піца-акробатів. Фестиваль розпочався дегустацією величезної мегапіци, розміром 3,6 на 2,4 метра, яку безкоштовно міг спробувати кожен охочий. Вона була виконана у кольорах Італійського прапора.
12:32
Учасники міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев на вулиці - 2013» пройшли урочистою карнавальною ходою центром Львова, підпалюючи різнокольорові димові шашки та б’ючи в барабани. Загалом за 4 дні фестивалю 12 театрів з України, Білорусі, Португалії та Польщі показали львів’янам 18 вистав.