надійне джерело  |  4394 днi тому 3908
надійне джерело  |  4394 днi тому 1928
надійне джерело  |  4394 днi тому 1800
надійне джерело  |  4395 днiв тому 2252
12:33
Нещодавно у книгарні „Є”відбулася розмова на тему „Мистецтво як психотерапія”. Дана подія була своєрідним продовженням лекції „Письмо як психотерапія”, яку минулого року прочитала Христина Лукашук. Метою зустрічі стало бажання показати як можна бути щасливим завдяки творчості, звернути увагу на тих, з кого можна взяти приклад та продемонструвати, що саме щасливі митці творять неповторну енергетику міста, яка вабить сюди усіх.
23:55
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) зацікавився проектом «Львівводоканалу» з переробки мулу з очисних споруд в біогаз і електроенергію. Якщо водоканалу вдасться втілити задумане, то він щороку зароблятиме на "зеленому" тарифі більше 50 мільйонів гривень.
23:47
Сьогодні, 17 січня, у Львові активісти «Правого сектору» Євромайдану вчинили акт вандалізму над магазинами і банками, які належать членам Партії регіонів, а також закидали фаєрами обласну прокуратуру. Жодного активіста міліції затримати не вдалося.
22:44
У столиці Галичини поменшало на одного суперника у боротьбі за право проведення Олімпійських ігор 2022 року. Свою кандидатуру з цієї боротьби зняла шведська столиця Стокгольм. Таким чином в України трохи зросли шанси вслід за чемпіонатами Європи з футболу-2012 та баскетболу - 2015 провести ще й Олімпійські зимові змагання.