1824 днi тому
1327
1824 днi тому
771
Усі новини
10:15
Віце-мер Львова Ірина Маруняк обіцяє, що на маршрути випустять додатково біля 100 одиниць громадського транспорту
11:02
Новий метод тестування SalivaDirect передбачає дослідження слини пацієнта, яку необхідно доставити у лабораторію у стерильному контейнері
09:30
Заступник «губернатора» Львівщини Іван Собко закликає сімейних лікарні бути більш відповідальними
08:45
Протягом доби 25 серпня 2020 року лабораторії Львівської області провели 1203 ПЛР-дослідження для виявлення коронавірусу
08:28
Розпочавши за декілька місяців після повномасштабного вторгнення європейське турне на підтримку України, харківський кросовер-колектив PRIME Orchestra де-факто його не закінчував. Допомога протягом трьох років рідному місту та його захисникам генераторами, евакуаційним транспортом чи медичним обладнанням стало невід’ємною частиною повсякденного життя гурту. А його діяльність у царині культурної дипломатії відома в багатьох країнах ЄС.
1704
09:20
Анна Сюч — про красу, яка починається всередині. Її історія — як дороговказ для тих, хто хоче повірити знову і розквітнути
958
06:51
Спілка Української Молоді відзначить свій 100-літній ювілей проведенням IX Світового Злету, який збере представників 12 країн, де діють крайові організації СУМ. Захід розпочнеться 3 серпня о 10.00 у Мюнхені Св. Літургією у кафедральному храмі УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці та св. ап. Андрія Первозванного.
11:15
Про знайомство батьків та їх життя в DP-таборах Falkenberg (Гамбург) та Ellwangen (Штутгарт), першу зустріч з понтифіком та Світовий Зліт СУМу в Римі (1988), а також своє 50-те таборування в оселі Ґомандінґен — в день відкриття у Мюнхені Зліту на честь 100-ліття Спілки Української Молоді розповідає довголітній голова Крайової управи СУМ в Німеччині друг Андрій Несмачний.