надійне джерело |
1825 днiв тому
2358
1825 днiв тому
1083
Усі новини
15:47
Біля 11 години вечора багато сихівчан чули звуки сирени, яка попереджала про небезпеку
15:01
Він упав із драбини, яка була приставлена до електричної опори, ймовірно смерть спричинив удар електричним струмом
14:21
Постійно повторюючи, що ситуація із коронавірусом є стабільною, Садовий схожий на шамана, який своїм камланням намагається заклинати коронавірус
13:03
Першокласники можуть знаходиться на уроках без захисних масок, а от учителі повинні будуть користуватися захисними щитками – Міністерство охорони здоров’я оновило карантинні обмеження у школах.
08:28
Розпочавши за декілька місяців після повномасштабного вторгнення європейське турне на підтримку України, харківський кросовер-колектив PRIME Orchestra де-факто його не закінчував. Допомога протягом трьох років рідному місту та його захисникам генераторами, евакуаційним транспортом чи медичним обладнанням стало невід’ємною частиною повсякденного життя гурту. А його діяльність у царині культурної дипломатії відома в багатьох країнах ЄС.
1695
09:20
Анна Сюч — про красу, яка починається всередині. Її історія — як дороговказ для тих, хто хоче повірити знову і розквітнути
925
06:51
Спілка Української Молоді відзначить свій 100-літній ювілей проведенням IX Світового Злету, який збере представників 12 країн, де діють крайові організації СУМ. Захід розпочнеться 3 серпня о 10.00 у Мюнхені Св. Літургією у кафедральному храмі УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці та св. ап. Андрія Первозванного.
11:15
Про знайомство батьків та їх життя в DP-таборах Falkenberg (Гамбург) та Ellwangen (Штутгарт), першу зустріч з понтифіком та Світовий Зліт СУМу в Римі (1988), а також своє 50-те таборування в оселі Ґомандінґен — в день відкриття у Мюнхені Зліту на честь 100-ліття Спілки Української Молоді розповідає довголітній голова Крайової управи СУМ в Німеччині друг Андрій Несмачний.