24 лютого 2014

21:52
Після того, як національна олімпійська збірна повернулася з олімпійського Сочі, можна підбити підсумки виступів наших спортсменів. Головною подією, звичайно, стало «золото» українських біатлоністок.
20:26
В історичному першому матчі плей-оффу 1/2 фіналу львівські хокеїсти не зуміли справитися зі столичним «Компаньйоном». Хокеїсти з Києва розбили «Левів» з рахунком 2:6.
19:20
Слідом за головою Тернопільської ОДА Валентином Хоптяном, який вчора подав у відставку, заяви почали надходити від його підлеглих. Першим став керівник департаменту охорони здоров'я обласної адміністрації Руслан Мостовий.
17:44
«Комітет Майдану Львівщини сьогодні виступає за повне перезавантаження влади.
17:10
Головний тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич подав у відставку. Свій вчинок він пояснив тим, що футбольний клуб зараз нікому не потрібен.
16:33
У Львові обласне Управління юстиції перебрали під контроль активісти. Серед тих, хто долучився до цього – Комітет Майдану Львівщини, Автосотня, «Правий сектор».
12:36
Прокурор Львівської області Олег Василенко чекає рішення від Генпрокурора щодо свого перебування на посаді та на держслужбі загалом.