18:06
12 січня у Galerini на Герцогштрасе відкривається виставка, присвячена цінністі людського життя, представлена у роботах українських та німецьких фотографів та мисткинь.
16:46
Росія має намір вторгнутися до Молдови на початку 2023 року.
07:29
Архівний фонд "Німецько-українські товариства" Українского Вільного університету (м. Мюнхен), що його вдалося дослідити і описати, завдяки проєкту «Українська еміграція в Мюнхені: 75 років потому» досліднику Ростиславу Касьяненко, доводить, що історія двосторонніх громадських, культурних та наукових відносин двох країн триває вже більше сторіччя.
22:22
Це сталося у 1947 році, невдовзі після створення Організації Об‘єднаних Націй. Цей термін вперше ввів в обіг Франклін Делано Рузвельт, проте створювати ООН випало на долю саме його дружини Елеонори, активність якої виходила значно дальше Сполучених Штатів. Ця стаття — про маловідомий широкому загалу візит американської екс-першої леді до Європи, зокрема - до Німеччини, в Штутгарт.
23:41
Цьогоріч ICW’2024 в Україні пройде з 13 по 17 травня, його тема – «Коучинг для (всіх сфер) життя». В ICF Ukraine підготували потужну програму.
1313