13:21
Керівниця обласного лабораторного центру МОЗ України Наталія Іванченко іще раз пояснила критерії, за якими лікарі встановлюють одужання від COVID-19
10:24
Поки-що чинний міський голова Львова каже, що підконтрольна йому міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій не акцептує урядове рішення
09:51
За словами віце-мера Львова із питань ЖКГ Ірини Маруняк, поліція уже погодила нову схему курсування автобусного маршруту № 52
09:15
Фатальний випадок стався учора біля 6 години вечора на вулиці Грінченка
09:08
Наукова співробітниця Центру США та Європи в Інституті Брукінгса Тара Варма досліджує поточні пропозиції Франції щодо безпеки в європейській структурі, а також зусилля з імплементації європейського суверенітету в традиційних і нетрадиційних сферах безпеки. 31 січня 2024 року вона виступила на  підкомітеті Сенату з питань співробітництва в галузі європейської та регіональної безпеки з доповіддю «Організація Північноатлантичного договору у віці 75 років: роздуми про минулі успіхи та планування на майбутнє». Доповідь напередодні цьогорічного саміту НАТО у Вашингтоні є дуже змістовною, втім відображає особисті погляди експерта і не є офіційною позицією Інституту Брукінгса.
887
09:54
Міністерка з питань європейської інтеграції України Ольга Стефанішина похвалила канцлера Шольца за його дії в ЄС. Угода про безпеку має бути підписана між Берліном і Києвом у лютому.
610
08:43
Український президент сприймає підтримку ЄС як натяк Вашингтону, де все ще обговорюється нова допомога. В той самий час головнокомандувач України закликає до нової військової стратегії проти Росії в ефірі CNN.
437
10:28
22 лютого ц.р. на запрошення Ради магістрантів та докторантів Українського Вільного Університету творчій вечір в УВУ проведе український поет, прозаїк та драматург Олександр Ірванець.
15:08
В Українському Вільному університеті за участі академічної спільноти київського Університету ім. Бориса Гринченка відбулася презентація двох історичних книг: про кордони козацької України та російських фашизм.
16:06
Сучасні бойові дії російських збройних сил в Україні несуть для Євросоюзу реальну загрозу розширення географії війни на територію Східної Європи. Проте щодо таких перспектив Кремль попереджав ЄС у своєму ультиматумі ще в грудні 2021 року.
22:41
Панель “Foreign Information Manipulation as a National Security Threat” під час Deloitte-лаунжа на Мюнхенській безпековій конференції зібрав справжню плеяду зіркових спікерів.