12:16
Міністерство інфраструктури України планує у 2017 році розпочати будівництво сучасної автодороги «Львів – Херсон».
10:41
Збірна України порадувала своїх уболівальників перемогою – першою під керівництвом Андрія Шевченка.
09:34
Протягом місяця "Укрзалізниця" збирається запустити швидкісний двоповерховий потяги Skoda - з Києва через Вінницю до Львова.
13:55
Дозвіл смартфону видала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.
06:34
Розмова-спогад зі співзасновником PRIME Orchestra, продюсером та режисером Юрієм Рибалкою відбулася напередодні ювілею: відомий багатьом харків'янам МС Риба святкував "перші 50". Ми скористалися цим приводом, щоб згадати його яскравий творчий шлях, і не пошкодували.
5165
09:28
Розпочавши за декілька місяців після повномасштабного вторгнення європейське турне на підтримку України, харківський кросовер-колектив PRIME Orchestra де-факто його не закінчував. Допомога протягом трьох років рідному місту та його захисникам генераторами, евакуаційним транспортом чи медичним обладнанням стало невід’ємною частиною повсякденного життя гурту. А його діяльність у царині культурної дипломатії відома в багатьох країнах ЄС.
3652
18:26
Аудіотехніка стрімко розвивається, адаптуючись до потреб користувачів і технологічних змін. Одним із ключових трендів є перехід до USB Type-C як основного інтерфейсу для підключення мікрофонів. Цей стандарт завойовує популярність завдяки своїй універсальності, компактності та високій продуктивності.
3212