Варта Баварії

09:26
В чому різниця між §24 і Asyl та до чого тут Югославія, скільки українських дітей пішли з вересня до баварських шкіл, про вже існуючі та майбутні українські освітні ініціативи та чи може солов‘їна стати другою іноземною у школах Мюнхену – в інтерв‘ю з представником Міграційної ради Мюнхена Ольгою Дуб-Бюссеншютт.
11:01
31 жовтня – День Реформації відзначається протестантами.
22:13
Українські діти, що наразі перебувають з батьками, які отримали прихисток у Німеччині почали жалітися на те, що їх ображають у школах та на дитячих майданчиках, і такі випадки – не поодинокі.
19:41
Чим є для біженців Міграційна Рада міста Мюнхен, коли вперше в ЄС з‘явився документ, широко відомий сьогодні в Німеччині як «§24», і як до нього потрапили ті, хто приїхав до Баварії незадовго до війни у зв’язку з загрозою військових дій, — в інтерв‘ю з представником Міграційної ради Мюнхена Ольгою Дуб-Бюссеншютт.
08:22
Про заявки на отримання доручень на майно, консульські послуги для вразливих категорій громадян (особи з інвалідністю, важкохворі або діти з дитячих будинків); чому більшість українців шукали прихисток саме у Баварії, і де саме для них були ідеальні умови, а також що потрібно робити задля збереження нашими дітьми у німецьких школах самоідентифікації себе як громадян України – розповідає Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко.
17:22
Про перших українських «шукачів прихистку» у Німеччині та скільки з них його наразі отримали у землях Баварія та Баден-Вюртемберг, які українські документи визнаються Німеччиною і як потрапляють закордонні паспорти до консульства із Києва, розповідає у першій частині інтерв‘ю Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко.
18:45
Почуваючись частиною європейської спільноти та поділяючи європейські цінності, українці платять за це дуже високу ціну, упевнений генконсул України в Мюнхені Юрій Ярмілко.