Марія Солодчук веде миле спілкування на радіо "Дзвони". Її голос пізнають десятки тисяч людей в Україні та закордоном. Крім цього, Марія Солодчук співає в Архієрейському камерному хорі “Кредо”. Їхнім співом насолоджувалися в Німеччині, Англії, Ліхтенштейні та багатьох інших країнах Європи.
Сергій Кузан є активним громадським діячем. До Молодіжного Націоналістичного Конгресу вступив будучи студентом у місті Харкові. Зараз очолює цю організацію на всеукраїнському рівні.
Михайло Мельник є народним артистом України, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка, засновником театру одного актора «Крик», виконавцем моноспектаклів «Гріх», «Я – копалина», «Ворота в рай», громадським діячем.
Олександр Ірванець є автором віршів, романів, політичних пародій, п’єс, тавтограм і верлібрів. Його твори продовжують перекладати німецькою, французькою польською, англійською, італійською, шведською, білоруською, хорватською та російською мовами. П’єси Олександра Ірванця ставили в театрах Німеччини, України і Казахстану.
У своїй громадській і професійній діяльності Ольга Богомолець виступає за фізичне, духовне та інтелектуальне оздоровлення українського народу. З цією метою ініціює комплексні реформи системи охорони здоров’я, проводить благодійні концерти, виступає проти незаконної забудови тощо.
Вважає за необхiдне співпрацю з іншими націоналістичними організаціями, зокрема Організацією Українських Націоналістів.
Роман Кісь є знаним етнологом, філософом, культурологом та поетом. Наразі старший науковий співробітник інституту народознавства НАН України. Наприкінці 90-х Роман Кісь понад п’ять разів прочитав курс “Етнопсихології” в Інституті післядипломної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.
Приїхавши до України з гастролями Віктор Мішалов намагається популяризувати гру на бандурі та забезпечити потрібними матеріалами тих, що почали навчатися цій справі. Видатний бандурист і народний артист України відвідав Ужгород, Мукачево, Лубни, Харків та ще кілька десятків міст України.
Архиєпископ Ігор (Ісіченко) вже зараз є видатною та відомою постаттю не лише в Харкові та Україні, а й далеко за їхніми межами. Саме ця людина, безумовно, уособлює альтернативний до іноземної російської церкви шлях розвитку, власне, Церкви Української.