09:25
«Я раджу всім бізнесменам Львова забути про таку структуру, як управління історичного середовища. Не ходіть туди люди! У вас є два варіанти, або нічого не отримати, або бігати до міського голови і бити там поклони. А потім чекати 5 років і не отримати результат. Їдьте у Київ! У цьому місті вам ніхто нічого не допоможе. Ви, як інвестори, нікому не потрібні. І я теж…» - переконаний львівський підприємець Григорій Козловський.
22:11
Принаймні, прес-служба прокуратури області відрапортувала про черговий успіх: 9 серпня за матеріалами УБОЗ ГУ МВС України у Львівській області затримано начальника відділу однієї з податкових інспекцій міста Львова.
15:53
У Львові одночасно відкрили дві виставки російського фотохудожника Олега Відєніна. Експозиції мають назви „Портрети з околиць” та „Плечові” і експонуються у галереї „Дзига” та кафе „Ноїв ковчег”.
14:26
10 серпня у Львівському будинку органної та камерної музики відбувся незвичний концерт. Його учасниками стали народний самодіяльний хор «Нескорені» при Українській академії друкарства, а також гості із Франції - хор Chambrille.