30 червня 2017

21:35
Політика у міській раді Львова стала більш амбітною та маніпулятивною для депутатів міськради що змінює на гірше життя львів’ян
18:08
У Львові відбулись урочистості з нагоди 76-ї річниці проголошення Акту відновлення української держави.
17:01
Для воїнів АТО у кварталі Білогорща планують збудувати садово-дачний кооператив, загальною площею 54,8 га.
16:58
Польська органістка Барбара Швідерська гратиме твори французької барокової музики.
16:50
З-поміж футболістів – екс-півзахисник київського «Динамо» Діого Рінкон.
16:32
За словами голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, прибирати місто відтепер буде дешевше, аніж минулого року.
15:42
Активісти ініціативи Української Галицької Партії #Геть_від_Москви! від перших днів діяльності цієї компанії у Львові доклали максимум зусиль для того, щоб відповідні державні органи звернули увагу на бізнес окупанта і заборонили його діяльність в Україні. 
15:35
Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу, за якою у Комісіях, що відповідають за оренду комунального майна, для прийняття збалансованих і відкритих рішень встановлюється паритетне представництво депутатів і чиновників.
14:46
Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування».
14:37
Цього тижня у Жовківському, Жидачівському, Кам'нка-Бузькому і Золочівському районах представники департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА провели для органів місцевого самоврядування навчальні семінари з питань благоустрою населених пунктів.