У Львові домоглися офіційної заборони "Яндекс.Таксі" в Україні

П'ятниця, 30 червня 2017, 15:54
Активісти ініціативи Української Галицької Партії #Геть_від_Москви! від перших днів діяльності цієї компанії у Львові доклали максимум зусиль для того, щоб відповідні державні органи звернули увагу на бізнес окупанта і заборонили його діяльність в Україні. 
У Львові домоглися офіційної заборони "Яндекс.Таксі" в Україні

“На початку року, коли “Яндекс.Таксі” розпочало свою діяльність у Львові, крім публічних акцій, ми вирішили використати юридичні інструменти і подали звернення до Служби безпеки України та до Державної фіскальної служби", - повідомили у прес-службі УГП.

Як йдеться у тексті, представники партії вимагали перевірити законність діяльності цього сервісу, адже відомо, що “Яндекс” - це, насправді, бізнес держави-агресора, який не лише здійснює економічну окупацію України, але й потенційно має змогу збирати, зберігати та передавати на “Лубянку” інформацію про персональні дані громадян України.

"В березні ми отримали доволі позитивну відповідь від СБУ, що буває не часто. Орган безпеки пильно відслідковував діяльність цієї бізнес структури в Україні. А вже у червні нас повідомили, що діяльність корпорації “Яндекс”, в т.ч. ТОВ “Яндекс.Україна” (інтернет-браузер) та “Яндекс.Таксі” офіційно заборонені рішенням РНБО від 28.04.2017 “Про санкції”, яке введене в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року”, - каже координатор ініціативи “Геть від Москви!” Андрій Кавчук.

Раніше "Справжня Варта" розповідала про масштабний скандал навколо цього сервісу у березні 2017 року.

Більше новин із життя Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments