На Львівщині створять громадську раду для контролю коштів на вивезення сміття

П'ятниця, 30 червня 2017, 16:29
За словами голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, прибирати місто відтепер буде дешевше, аніж минулого року.
На Львівщині створять громадську раду для контролю коштів на вивезення сміття

Найближчим часом на Львівщині створять громадську раду, яка контролюватиме вивезення твердих побутових відходів з міста Львова та кошти, які для цього залучать.

«Навіть за попередніми розрахунками, сума коштів, яку ми запропонували виділити з міського бюджету на вивіз ТПВ, є меншою, ніж та сума, яка є по факту витрачена містом. Ми вважаємо, що у межах цієї фінансово-господарської діяльності були зловживання, тому хочемо навпаки, позбутися цих зловживань. Для цього на початку тижня я виступив з ініціативою про створення громадської ради для контролю за вивезенням твердих побутових відходів. До її складу запросимо активістів із громад області, представників міської ради із комісії, створеної ухвалою міської ради, а також представників громадської колегії при облдержадміністрації.

За словами Олега Синютки, всі обліки використаних коштів та перерахунки будуть доступними для усіх членів громадської ради. 

Нагадаємо, Львівські депутати делегували повноваження із вивозу сміття Синютці.

Більше новин із життя Західної України читайте на “Справжній Варті”.

 

comments powered by HyperComments