Новини на головну

17:03
Голова Львівської ОДА розповів про висновки експертів щодо трагедії у Грибовичах
14:46
Найбільше злочинів у містах області було зареєстровано у Львові – 17 625 та Червонограді –1 598
14:26
На брифінгу мер міста розповів пресі про постійні труднощі з ТПВ.
10:24
У Львові все частіше трапляються випадки, коли собаки потрапляють у пастки, які незаконним чином розставляють по місту. Про це пишуть у спільноті Варта 1.
21:51
Поляки мають нагоду помилуватися надзвичайною моделлю роботи Януша Вітвіцького “Пластична Панорама Стародавнього Львова”.
17:52
У Львові в рамках проекту «Зелений район» перебуває делегація з німецького міста Фрайбург. Фахівці з Німеччини приїхали, щоб поділитися досвідом втілення у життя «зелених» технологій та енергозбереження.
17:19
Уся необхідна техніка ДСНС для проведення робіт на полігоні готова
16:39
Сьогодні, 7 лютого, на лісозаводі Рава-Руського держлісгоспу запрацювала новітня лісопильна лінія. Участь у заході взяли представники обласної та районної рад, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, духовенство. Загальна вартість обладнання для лінії з виготовлення пиломатеріалів обрізних становить 7 391,5 тис. грн. Продуктивність лінії при роботі в одну зміну – до 12000 кбм готової продукції на рік.
13:32
У Львові відзначили також інших відомих шахістів: Марію Музичук, Андрія Волокітіна, Наталію Буксу, Василя Іванчука, Михайла Олексієнка, Юрія Криворучка, Тимура Каліберду та їх тренерів.
10:07
Несприятливі погодні умови можуть погіршити ситуацію із захворюваністю на грип на Львівщині, - епідеміологи