Львівським жінкам до Дня матері виплатять матеріальну допомогу

П'ятниця, 11 травня 2018, 14:02
З нагоди Дня матері місто виплатить одноразову допомогу матерям дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та неповнолітнім матерям-мешканкам Львова.
Львівським жінкам до Дня матері виплатять матеріальну допомогу

олітнім матерям-мешканкам Львова. Також допомогу виплатять матерям і батькам загиблих бійців АТО. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Управління соціального захисту Львівської міської ради з нагоди цього свята виплатить одноразову матеріальну допомогу матерям дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та неповнолітнім матерям-мешканкам Львова. Також допомогу виплатять матерям і батькам загиблих бійців АТО.

Окрім цього, структурні підрозділи та підпорядковані комунальні установи міста проведуть низку урочистих заходів. Про це розповів начальник міського управління соціального захисту Ігор Кобрин.

За його словами, цьогоріч таку одноразову допомогу отримають 134 матері зазначених категорій, які перебувають на обліку у відділах управління соціального захисту міста, в розмірі 700 грн. кожна. На ці потреби у міському бюджеті Львова передбачено 93,8 тис. гривень.

Також матеріальну допомогу виплатять матерям і батькам бійців АТО, які загинули, захищаючи кордони нашої Батьківщини.

"Батькам Героїв нададуть виплату у розмірі 5 тисяч гривень. Цю допомогу, отримають і батьки, і матері загиблих Героїв. Крім того, таку ж суму надамо й матерям і батькам, які не є мешканцями міста Львова, але їх діти були зареєстровані у Львові. Станом на сьогодні підготовлено розпорядження на виплату для 71 матері та батька загиблих Героїв АТО. Проте ще не усі батьки надали документи: тому ці виплати здійснюватимуться й надалі", — розповів Ігор Кобрин.

Також з нагоди цього свята, структурні підрозділи та підпорядковані комунальні установи Львівської міської ради проведуть низку урочистостей та заходів.

"Керівництво хорової капели "Дударик" надало 170 безкоштовних квитків на концерт колективу до Дня матері для матерів із соціально вразливих сімей, в тому числі багатодітних матерів, осіб літнього віку, матерів учасників АТО. Концерт відбудеться 13 травня о 16.00 і 18.30", — додав вын.

Окрім цього, Львівським міським територіальним центром заплановано поетичний вечір "Три матері у кожного із нас". Він відбудеться 14 травня у центрі денного дозвілля при храмі Всіх Святих Українського народу. Цього ж дня пройде захід у центрі денного дозвілля при храмі Св. Климента Папи "Найкраща в світі". А 16 травня відбудеться урочистість "Ймення матері як сонце світить вічно" у центрі денного дозвілля при відділенні соціальної адаптації по вул. Кирилівська, 3А. Ще один поетичний вечір для підопічних терцентру відбудеться 22 травня у приміщенні актового залу Шевченківської районної адміністрації.

Запланували заходи й у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій — там 11 травня відбудуться зустрічі із матерями та батьками загиблих учасників АТО.

comments powered by HyperComments