"Львівобленерго" знеструмило львівський завод

П'ятниця, 11 травня 2018, 09:59
ПрАТ "Львівобленерго" припинило електропостачання заводу ДП "Львівський державний завод "ЛОРТА". У зв'язку з цим споживачі вулиці Конюшинної можуть залишитись без світла. Про це повідомляє прес-служба ПрАТ "Львівобленерго".
"Львівобленерго" знеструмило львівський завод

7 травня ПрАТ "Львівобленерго" припинило електропостачання заводу ДП "Львівський державний завод "ЛОРТА".

Причини відключення є три:

  • втратив чинність договір про постачання електроенергії;
  • відсутність договору на спільне використання технологічних мереж основного споживача;
  • споживач не допускає працівників Товариства до електромереж, як цього вимагає чинне законодавство.  

Натомість представники ЛОРТА погрожують вже сьогодні відключити електропостачання іншим споживачам, які  приєднанні до електромереж заводу по вулиці Конюшинній (а це в тому числі - важливі об’єкти інфраструктури міста).

"Головна проблема полягає в тому, що електролічильники ЛОРТА встановлені не на межі балансової належності електромереж, а фактично в кінці електричних мереж підприємства, що є порушенням нормативних документів. А окрім цього, до електромереж заводу приєднані інші споживачі. Як свідчить аналіз електроспоживання, щомісяця виникає різниця понад 160 тисяч кВт*год між тою кількістю електроенергії, яка відпущена в електромережі ЛОРТА, і тою електроенергією, яка зафіксована електролічильниками. Це свідчить про ймовірні крадіжки електроенергії. Працівники "Львівобленерго" не мають можливості перевірити, як і хто саме зі споживачів здійснює крадіжки, оскільки ЛОРТА не допускає енергетиків до своїх електромереж", - зазначають у "Львівобленерго".    

Наприкінці 2017 року ПрАТ "Львівобленерго" запропонувало переукласти договір про постачання електроенергії у редакції, де місце розташування електролічильників відповідатиме чинному законодавству України. У свою чергу ЛОРТА запропонував свою редакцію договору, який, як наполягає "Львівобленерго", не відповідає законодавству. Тож договір вчасно так і не уклали.

На днях відбулась спільна нарада у Львівській облдержадміністрації для вирішення ситуації, за результатами якої домовились про допуск працівників ПрАТ "Львівобленерго" до електромереж, а також про укладення тимчасового договору про електропостачання  терміном на один місяць.

 

comments powered by HyperComments