Новини на головну

22:45
Задавшись свого часу питанням, як виглядав родинний герб засновника Харківського Національного університету, автор ледве не зайшов у тупік. Пошуки змусили заглибитися у геральдичні комплекси Слобідської України. 
09:08
Спорт у політиці чи політика у спорті – вирішувати вам. Але коли кажуть, що спорт поза політикою, це суцільне лицемірство. Будь-який спортивний майданчик використовується політиками під будь-яким приводом, починаючи від перших осіб держав і закінчуючи найпростішими клерками.
22:39
Габілітована докторка філософських наук Агнешка Гут, є чи не найкращою експерткою у геральдиці Західної та Cхідної Померанії (пол. Pomorze Zachodnie i Pomorze Wschodnie).
19:10
Московсько-українська війна, що наразі триває більше 10 років, є лише продовженням багатовікової ординської політики. Цікава непересічна точка зору з цього приводу російського історика та інтелектуала на те, хто ж був найпершим Романовим, справжнім засновником династії Ваза, так само, як і справжніми батьками Петра I.
00:02
Цей матч був доленосним для збірної України, тому що команді треба було тільки перемогти, щоб зайняти першу сходинку в групі Е, а нічия чи програш ставили крапку на участі команди у Євро-2024. Як кажуть «пан або пропав».
08:57
Сьогодні українська спільнота в Німеччині продовжує свої активності в дні матчів української збірної, змінивши Мюнхен на  Дюссельдорф. Саме тут 21 червня відбудеться матч проти збірної Словаччини. І саме сіюди переїзжає інсталяція з харківського стадіону «Сонячний».
12:35
Муніципалітет Мюнхена дозволив публічний перегляд матчів Євро-2024 під відкритим небом, враховуючі шумові обмеження. Це рішення надало фанатам футболу можливість насолоджуватися атмосферою турніру до пізньої ночі.
12:58
Справа про банкрутство НПК-Галичина (Дрогобич) отримала неочікуваний розвиток.
22:00
Ми повинні бути впевнені, що навіть через війну права моїх колег з опозиції в українській Верховній Раді не порушуються, вважає депутатка Європарламенту Віола фон Крамон (Viola von Cramon).
21:23
"Брюкенкласи" в нымецьких середных школах, "класи-місточки", в яких навчались з 2022 р. лише українці, що опановували лише німецьку, математику та англійську, а також: спорт, кулінарію, мистецтво та працю. Наразі такі класи завершують роботу, і у вересні наступного, 2024/25 навчального року їх більше не буде.