1861 день тому
1083
1861 день тому
1527
1862 днi тому
1406
Усі новини
20:32
Історики кажуть, що перше фотографічне зображення було отримане Жозефом Ньєпсом саме 19 липня 1822 року
10:56
Тестування на наявність антитіл до коронавірусу SARS-COV-2 проводить ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»
09:54
За тиждень від 17 до 23 липня планується на дорогах Чернівецької області усунути 3950 кв. метрів ям
08:52
Про хід реконструкції автомобільних доріг державного значення на Львівщині повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Львівської області Олег Береза
08:28
Розпочавши за декілька місяців після повномасштабного вторгнення європейське турне на підтримку України, харківський кросовер-колектив PRIME Orchestra де-факто його не закінчував. Допомога протягом трьох років рідному місту та його захисникам генераторами, евакуаційним транспортом чи медичним обладнанням стало невід’ємною частиною повсякденного життя гурту. А його діяльність у царині культурної дипломатії відома в багатьох країнах ЄС.
1708
09:20
Анна Сюч — про красу, яка починається всередині. Її історія — як дороговказ для тих, хто хоче повірити знову і розквітнути
970
06:51
Спілка Української Молоді відзначить свій 100-літній ювілей проведенням IX Світового Злету, який збере представників 12 країн, де діють крайові організації СУМ. Захід розпочнеться 3 серпня о 10.00 у Мюнхені Св. Літургією у кафедральному храмі УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці та св. ап. Андрія Первозванного.
11:15
Про знайомство батьків та їх життя в DP-таборах Falkenberg (Гамбург) та Ellwangen (Штутгарт), першу зустріч з понтифіком та Світовий Зліт СУМу в Римі (1988), а також своє 50-те таборування в оселі Ґомандінґен — в день відкриття у Мюнхені Зліту на честь 100-ліття Спілки Української Молоді розповідає довголітній голова Крайової управи СУМ в Німеччині друг Андрій Несмачний.