1657 днiв тому
714
1657 днiв тому
801
1657 днiв тому
1500
1657 днiв тому
2040
Усі новини
10:04
ДТП сталося у ранкову «годину пік» о 08:20 в районі Стрийського ринку
08:30
Автобус відбуксирували спецавтомобілем КрАЗ, який належить ЛКП «Львівелектротранс»
09:03
Задимлення сталося у автобусі «Solaris» приватного перевізника «Міра і К», який працював на 14-му автобусному маршруті у Львові
13:29
Цього року у Міносвіти обіцяють покращити умови для практичних зайнять у закладах професійно-технічної освіти
08:28
Розпочавши за декілька місяців після повномасштабного вторгнення європейське турне на підтримку України, харківський кросовер-колектив PRIME Orchestra де-факто його не закінчував. Допомога протягом трьох років рідному місту та його захисникам генераторами, евакуаційним транспортом чи медичним обладнанням стало невід’ємною частиною повсякденного життя гурту. А його діяльність у царині культурної дипломатії відома в багатьох країнах ЄС.
1689
09:20
Анна Сюч — про красу, яка починається всередині. Її історія — як дороговказ для тих, хто хоче повірити знову і розквітнути
908
06:51
Спілка Української Молоді відзначить свій 100-літній ювілей проведенням IX Світового Злету, який збере представників 12 країн, де діють крайові організації СУМ. Захід розпочнеться 3 серпня о 10.00 у Мюнхені Св. Літургією у кафедральному храмі УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці та св. ап. Андрія Первозванного.
11:15
Про знайомство батьків та їх життя в DP-таборах Falkenberg (Гамбург) та Ellwangen (Штутгарт), першу зустріч з понтифіком та Світовий Зліт СУМу в Римі (1988), а також своє 50-те таборування в оселі Ґомандінґен — в день відкриття у Мюнхені Зліту на честь 100-ліття Спілки Української Молоді розповідає довголітній голова Крайової управи СУМ в Німеччині друг Андрій Несмачний.