Цьогоріч на Львівщині планують запустити 3 вітрових і 2 сонячних електростанції

Середа, 18 січня 2017, 23:27
Зосередять роботу і на встановленні 100 дахових сонячних і малої гідроелектростанції.
Цьогоріч на Львівщині планують запустити 3 вітрових і 2 сонячних електростанції

18 січня, під час стратегічної сесії департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації обговорили план дій на 2017 рік. Про це поінформували у прес-службі ЛОДА.
Як зазначив директор департаменту Михайло Мельник, у Львівській області введуть в експлуатацію потужності альтернативної енергетики, зокрема:

"Планується запустити 3 вітрові електричні станції – загальною потужністю 69,4 МВт; 2 сонячні електричні станції – загальною потужністю 63 МВт; 100 дахових сонячних електростанцій малої потужності – загальною потужністю 7 МВт; малу гідроелектростанцію – потужністю 360кВт", - повідомив посадовець.

У департаменті очікують на підвищення енергоефективності у 7500 домогосподарствах Львівщини за рахунок координації діяльності органів місцевого самоврядування та комплексної термомодернізації бюджетної (18 об’єктів) та часткової бюджетної (25 об’єктів) галузі.

За словами Михайла Мельника, економія в перерахунку на природний газ складе 1250 тис.м³.

Нагадаємо, що віднедавна набрала чинності постанова НКРЕКП №2382 «Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств».

comments powered by HyperComments