УКРАЇНЦІ В МЮНХЕНІ

18:06
12 січня у Galerini на Герцогштрасе відкривається виставка, присвячена цінністі людського життя, представлена у роботах українських та німецьких фотографів та мисткинь.
13:49
Ерік, робітник із німецького Куксхафена, поїхав на війну, щоб звільнити в українському Херсоні своїх бабусю, дідуся та тітку.
15:08
Журнал «У нас в Баварії» («Bei uns in Bayern»), Європейська академія Януша Корчака, молодіжний проект YouthBridge та, врешті решт, радіо «Правда для Росії» — це все про українську журналістку Ольгу Котлицьку. Яка є єдиною з відомих редакції «Варти» колег, що були останнім часом нагороджені орденом у Німеччині, вже під час війни в Україні.
20:27
Близько 4 мільйонів українців 3агинули від штучно створеного голоду Радянським Союзом в 1932-1933 роках. Втрати ненародженими складали 6,122 млн осіб.
22:29
У німецькому місті Раштат у Бадені у роки Першої світової війни в 1915-1918 роках функціював табір полонених вояків-українців зі складу російської армії.
09:26
В чому різниця між §24 і Asyl та до чого тут Югославія, скільки українських дітей пішли з вересня до баварських шкіл, про вже існуючі та майбутні українські освітні ініціативи та чи може содов‘їна стати другою іноземною у школах Мюнхену – в інтерв‘ю з представником Міграційної ради Мюнхена Ольгою Дуб-Бюссеншютт.
22:13
Українські діти, що наразі перебувають з батьками, які отримали прихисток у Німеччині почали жалітися на те, що їх ображають у школах та на дитячих майданчиках, і такі випадки – не поодинокі.
19:41
Чим є для біженців Міграційна Рада міста Мюнхен, коли вперше в ЄС з‘явився документ, широко відомий сьогодні в Німеччині як «§24», і як до нього потрапили ті, хто приїхав до Баварії незадовго до війни у зв’язку з загрозою військових дій, — в інтерв‘ю з представником Міграційної ради Мюнхена Ольгою Дуб-Бюссеншютт.
08:22
Про заявки на отримання доручень на майно, консульські послуги для вразливих категорій громадян (особи з інвалідністю, важкохворі або діти з дитячих будинків); чому більшість українців шукали прихисток саме у Баварії, і де саме для них були ідеальні умови, а також що потрібно робити задля збереження нашими дітьми у німецьких школах самоідентифікації себе як громадян України – розповідає Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко.