17:59
Казуси російської Олімпіади продовжилися й на другий день. На офіційному сайті цьогорічних зимових Олімпійських ігор подано інформацію про низку українських спортсменів з грубими помилками. А прізвище тернополянки Олени Підгрушної і взагалі спотворили.
15:03
Іван Мунтян, голова фракції "За Батьківщину" в обласній раді, закликає громадян продовжувати боротьбу за незалежність і народовладдя.
18:30
Громадський активіст Любомир Шимків сьогодні повідомив на прес-конференції, що в Тернополі для Євромайдану вже зібрали понад 2 млн. гривень.
19:00
В Івано-Франківську керівний склад обласної державної адміністрації (ОДА) не може працювати. Голова ОДА Василь Чуднов скаржиться, що працює практично у підпіллі.
16:58
Унікальну для України книжку формату поп-ап «Палаци і фортеці України» презентуватимуть 15-19 вересня на Львівському книжковому ярмарку «Форум видавців».
2230
14:42
У вересні під час 28-го Львівського міжнародного BookForum'у до міста Лева завітає команда юних пісочних художників — дітей з центру пісочного мистецтва «MS-art» (м. Вінниця).
2205
15:32
На ринку нерухомості представлено безліч цікавих варіантів у широкому ціновому діапазоні.
770