У Дрогобичі на Львівщині психічно хвора жінка погрожувала підірвати багатоквартирний будинок

П'ятниця, 7 серпня 2020, 08:39
Інцидент стався у середу 5 серпня у будинку на вулиці Пилипа Орлика, завдяки злагодженій роботі спеціалізованих служб трагедії вдалося запобігти
У Дрогобичі на Львівщині психічно хвора жінка погрожувала підірвати багатоквартирний будинок

Як повідомили у прес-службі Дрогобицької міської ради, у середу 5 серпня 2020 року в місті Дрогобичі сталася подія, яка могла мати трагічні наслідки: у багатоквартирному будинку на вулиці Пилипа Орлика жінка зачинилася у власній квартирі і погрожувала підірвати будинок.

«Одразу після повідомлення про те, що жінка зачинилася у квартирі та погрожує вибухом, на місце прибули спеціалізовані служби, фахівці нашого відділу та міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Правоохоронцями було забезпечено огородження території та захист громадян. Після довготривалих перемовин нам вдалося уникнути трагедії. Фахівці проникли у квартиру. Жінку вивели з будинку та доправили до лікарні», – прокоментував ситуацію начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ДМР Ігор Юзьв’як.

За словами сусідів, у жінки, яка погрожувала підірвати будинок, є проблеми із психічним здоров’ям. Наразі обставини інциденту розслідують правоохоронці.

comments powered by HyperComments